Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Mladost otputovala u Belišće na pretkolo Hrvatskog kupa

Nogometaši Mladosti Komet na putu su prema Belišću gdje će protiv istimenog domaćina igrati utakmicu pretkola Hrvatskog kupa.

Aktualni prvak 3. HNL Istok veliki je favorit protiv preloškog četvrtoligaša, no momčad Ivana Habuša odlučna je utakmicu odigrati na visokoj razini i ostvariti što bolji rezultat. U sastavu neće biti ozlijeđenih Tine Hladnika i Roberta Jambrovića.

Na vratima Mladosti stajat će novopridošli vratar Edvin Bratuša, a podsjetimo da su u prijelaznom roku u klub stigli Vedran Knežević (Sloga), Filip Reif (Naprijed) i brazilski igrač Gabriel Coutinho Domiciano (BŠK Zmaj Blato Korčula).

Utakmica u Belišću na rasporedu je u 16.30 sati.

Podsjetimo da u nadolaćem vikendu počinje nova sezona u 4. Nogometnoj ligi skupina Čakovec-Varaždin, a prvo kolo donosi dva velika derbija između Mladosti Komet i Naprijeda te Galeba i Draškovca.

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.

Privatnost

Ova web stranica koristi kolačiće kako bismo vam pružili najbolje moguće korisničko iskustvo. Informacije o kolačićima pohranjene su u vašem pregledniku i obavljaju funkcije kao što su prepoznavanje vas kada se vratite na našu web stranicu i pomažete našem timu da razumije koje su informacije na našoj web stranici vama zanimljive i korisne.

Možete promjeniti postavke kolačića preko kartica s lijeve strane.