STUDIO M
Tvornica dobre glazbe

FOTO | Mladost Komet – Draškovec | Petica Preložana za kraj jeseni u Parku mladosti

Derbi vodećih međimurskih četvrtoligaša, Mladosti Komet i Draškovca, u pretposljednjem jesenskom kolu igran u Parku mladosti završio je neočekivano visokom pobjedom domaćih, unatoč tome što su većinu susreta imali igrača manje.

Preložani su odlično otvorili utakmicu što je rezultiralo ranim vodstvom od 2:0, a dominacija na terenu nije se promijenila ni nakon što su ostali s igračem manje. U 30. minuti isključenje je zbog nasrtaja na suparničkog igrača zaradio golman E. Bratiša. Trener Ivan Habuš s klupe je među vratnice poslao Jakova Halića koji je mrežu sačuvao netaknutom. No, ponajviše zahvaljujući nastavku organizirane igre kojom su Mladostaši potvrdili svoju kvalitetu, a gradskog rivala ostavili gotovo bez prave prilike za pogodak.

Unatoč brojčanom deficitu, Preložani su tako odigrali najbolju utakmicu u ovom dijelu prvenstva. Strijelci su bili Elvis Sabol, Admir Vuk, Emanuel Pintarić, Filip Reif i Erik Horvat.

I Mladost i Draškovec sada imaju po 22 boda, no gosti su porazom prepustili bolju poziciju na ljestvici i sada su četvrti. Međutim, imaju i utakmicu manje, čeka ih odgođeni ogled protiv Budućnosti iz Vidovca. U posljednjem kolu na svom će terenu u subotu ugostiti Zelengaj iz Kućana Donjeg.

Preložani jesen zaključuju u nedjelju u gostima kod Dinama u Domašincu.