Puhački orkestar Općine Donja Dubrava u subotu je održao izboru skupštinu na kojoj je za predsjednika izabran Mijo Kolarić.
Kolarić je u proteklih godinu dana obnašao dužnost vršitelja dužnosti predsjednika, nakon što je na vodećoj funkciji Tamara Valpatić podnijela ostavku. Za zamjenika predsjednika izabran je Vedran Klarić, za tajnika David Horvat, a blagajničku funkciju obnašat će Sanja Kolarić.
U Upravni odbor izabrani su: Dora Čmrlec, Antun Horvat, prof. Antun Horvat, David Horvat, Zoran Horvat, Vedran Klarić, Josip Klobučarić, Mijo Kolarić, Sanja Kolarić, Tamara Valpatić i Marta Volar.
Nadzorni odbor čine Darko Klarić, Fran Kolarić i Vladimir Štefić.
Na skupštini su jednoglasno prihvaćeni svi podneseni izvještaji. Uz članove orkestra i predstavnike dobravskih udruga, skupštini je nazočio i načelnik Damir Vidović.


