STUDIO M
Tvornica dobre glazbe

IO potvrdio početak proljetne polusezone i izglasao sastave 16 komisija

Foto: Studio M

Izvršni odbor Međimurskog nogometnog saveza (MNS) na drugoj sjednici održanoj jučer prihvatio je prijedloge početka proljetnog dijela prvenstva, a koji su objavljeni prošlog tjedna u GOOL-u.

Prvog vikenda u ožujku počinje polusezona u I. međimurskoj ligi, a tjedan dana kasnije i II. međimurskim ligama, skupina A i skupina B. III. međimurska liga, kao i natjecanje kod veterana, počet će od 25. do. 28 ožujka.

ČITAJTE VIŠE >> IO raspravljao o financijskom planu za 2022. godinu

IO je izglasao sastave za čak 16 komisija koje bi rad saveza trebale učiniti kvalitetnijim na svim područjima. Navode da će komisije imati određenu autonomiju, kako bi mogle definirati svoje planove rada za ostvarenje zacrtanih ciljeva.

S obzirom na to da iduće sezone stiže reorganizacija liga na nacionalnoj razini, a što podrazumijeva i promjene unutar županijskog ranga, MNS javlja da će objaviti propozicije te sheme reorganizacije. Sastav liga odredit će plasman klubova na kraju ove sezone, uz infrastrukturni kriterij. MNS posebno ističe mlađe dobne kategorije, pri čemu će, kako navode u priopćenju, eliminirati trenutne nedostatke u propisima.

Sastavi komisija:
STRUČNA KOMISIJA
: Antolović Kristijan (predsjednik), Ganzer Mišel, Kos Ivan, Posavec Dražen, Novinščak Miroslav, Košir Nikola
NATJECATELJSKA KOMISIJA: Ganzer Mišel (predsjednik), Grkavac Saša, Magdić Denis, Košir Goran, Bakač Miljenko, Sokač Željko, Sabol Vladimir
KOMISIJA ZA MLAĐE UZRASTE: Kos Ivan (predsjednik), Košir Nikola, Žerjav Igor, Lepen-Jurak Damir, Pigac Damir, Božić Mihael, Kozar Samir, Blažon Tomica, Goričanec Hrvoje
KOMISIJA ZA MALI NOGOMET: Radmanić Nikola (predsjednik), Posavec Dražen, Mihalec Kristijan, Paveli Mario, Međumurac Goran
KOMISIJA ZA ŽENSKI NOGOMET: Goričanec Hrvoje (predsjednik), Katanec Robert, Golik Gordan
KOMISIJA ZA IGRALIŠTE I OBJEKTE: Posavec Dražen (predsjednik), Gašparić Mario, Jambrović Darko, Novak Nenad, Radmanić Nikola
ZDRAVSTVENA KOMISIJA: dr. Kozjak Goran (predsjednik), dr. Grudić Robert, dr. Pal Sven, dr. Labaš Marko, dr. Lukić Boris, dr. Mavrić Matija, dr. Momčilović Igor
KOMISIJA NOGOMETNIH SUDACA: Križarić Igor (predsjednik), Kolarić Patrik, Horvat Marin, Križarić Borut, Vuk Dragutin, Zobec Edvin
KOMISIJA ZA NOGOMETNE TRENERE: Košir Nikola (predsjednik), Lepen-Jurak Damir, Goričanec Nikola, Gorupić  Dalibor, Stamenković Darko, Murk Luka, Novak Željko
KOMISIJA ZA VETERANSKI NOGOMET: Mustač Ivica (predsjednik), Tomašić Mario, Kovačić Mario, Kovačec Robert, Hižman Goran, Blagus Robert, Krištofić Goran
KOMISIJA ZA INFRASTRUKTURU, RAZVOJ I EU FONDOVE: Novinščak Miroslav (predsjednik), Novak Nenad, Mustač Ivica, Kos Ivan, Bistrović Nino, Novak Vesna, Baksa Siniša, Hranilović Vjenceslav
KOMISIJA ZA STATUT: Novak Nenad (predsjednik), Štefan Domagoj, Jambrović Darko
KOMISIJA ZA MARKETING: Antolović Kristijan (predsjednik), Novinščak Miroslav, Kos Ivan, Ganzer Mišel
KOMISIJA ZA ODNOSE S JAVNOŠĆU: Treska Jerko (predsjednik), Korent Deni, Hrašćanec Dario
INVENTURNA KOMISIJA: Zamuda Mihael (predsjednik), Jambrović Darko, Križarić Igor
KOMISIJA ZA ŽALBE: Jambrović Darko (predsjednik), Perčić Zlatko, Križaić Ivica

Možda Vas i to zanima

Comments are closed.