Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

FOTO, AUDIO | U Belici otvorena prva specijalizirana hladnjača za krumpir

U beličkoj industrijskoj zoni otvorena je prva specijalizirana hladnjača za krumpir tvrtke Belpak, po uzoru na proizvodnju krumpira u najrazvijenijim državama Europe.

Nakon dvije godine planiranja i šest mjeseci radova, završeno je skladište koje je financirano 85 posto iz europskih fondova i 15 posto iz nacionalnih sredstava. Ukupno je vrijedno 17,5 milijuna kuna.

O važnosti ove investicije, direktor tvrke Danijel Premuš:

Skladište su otvorili državni tajnik u Ministarstvu poljoprivrede Zdravko Tušek i europarlamentarka Sunčana Glavak. 

Općina Belica, koja nosi preko 40 posto proizvodnje krumpira u Međimurju, izašla je u susret promjenom prostornog plana i pripremnim radovima, pri čemu je zadovoljstvo izrazila zamjenica načelnika Marija Prekupec.

Ovo je prvo od 11 skladišta koliko će ih biti otvoreno u Belici.

Donosimo fotografije s otvaranja:

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.

Privatnost

Ova web stranica koristi kolačiće kako bismo vam pružili najbolje moguće korisničko iskustvo. Informacije o kolačićima pohranjene su u vašem pregledniku i obavljaju funkcije kao što su prepoznavanje vas kada se vratite na našu web stranicu i pomažete našem timu da razumije koje su informacije na našoj web stranici vama zanimljive i korisne.

Možete promjeniti postavke kolačića preko kartica s lijeve strane.