STUDIO M
Tvornica dobre glazbe

FOTO | 4. NL: Mladost Komet Prelog – Naprijed Cirkovljan 2:2

Otvaranje nove sezone u 4. nogometnoj ligi skupina Čakovec-Varaždin donijelo je iznenađenja.

Jedno od njih priredio je novak u ligi Naprijed iz Cirkovljana. U gostima kod etabliranog četvrtoligaša i gradskog rivala Mladosti Komet u Prelogu u drugom je poluvremenu nadoknadio dva gola zaostatka i odnio veliki bod iz Parka mladosti.

Preložani će prvu pobjedu sada tražiti u gostima kod Budućnosti, još jednog novaka u ligi. Da im u Vidovcu neće biti lako, moglo bi se naslutiti iz rezultata u prvom kolu. Budućnost je kod aktualnog prvaka Bednje odigrala 2:2.

Naprijed ovog vikenda igra u svojim Zdencima, ugostit će Zelengaj iz Kućana Donjeg koji stiže na ohrabren domaćom pobjedom protiv Dinama iz Domašinca.

Izjave nakon utakmice donosimo u Zoni sporta, a u nastavku pogledajte fotogaleriju.

NK Mladost Komet – NK Naprijed Cirkovljan 2:2