STUDIO M
Tvornica dobre glazbe

Filip Novak i Kristian Topličanec brončani na Prvenstvu Hrvatske!

Međimurski karatisti Filip Novak i Kristian Topličanec, članovi Karate kluba Globus iz Čakovca, osvojili su brončane medalje u svojim kategorijama na Prvenstvu Hrvatske.

Filip je osvojio broncu u kategoriji seniora -67kg. Nakon tri pobjede, tijesno je poražen u polufinalu. Uspjeh je veći ako se u obzir uzme činjenica da se Filip vratio natjecanju samo dva mjeseca nakon što je slomio nožni palac zbog čega je morao prekinuti pripreme.

Kristian je u svom prvom nastupu u seniorskoj konkurenciji odlično odradio mečeve i osvojio broncu u kategoriji -60 kg.

Premijerni je nastup u seniorskoj konkurenciji imala je Sara Novak s tek napunjenih 17 godina. Odlično je odradila svoje borbe te stekla važno iskustvo za buduća natjecanja.

Ostalim rezultatima dodajmo da je Enes Garibović iz KK Varaždin osvojio naslov prvaka Hrvatske u kategoriji -75 kg.