STUDIO M
Tvornica dobre glazbe

Draškovec u polufinalu županijskog Kupa!

Nogometaši Draškovca plasirali su se u polufinale Kupa Međimurskog nogometnog saveza! U četvrtfinalu igranom danas u Draškovcu nakon jedanaesteraca nadigrali su Nedelišće rezultatom 4:1 (1:1 (0:0)).

Junak domaćih bio je vratar Luka Fodor koji je gostima skinuo tri udarca s bijele točke, a postigao je i jedan pogodak!

Nakon 90 minuta rezultat je bio 1:1. Draškovec je poveo u 60. minuti, no gosti su izjednačili devet minuta kasnije. Do isteka regularnog dijela mreže su mirovale, stoga je pobjednik odlučen raspucavanjem u kojem je Draškovec bio bolja momčad.

U polufinalu će igrati protiv Međimurja iz Čakovca.

U drugom polufinalu sastat će se Međimurec i Mladost Komet Prelog. Prve utakmice polufinala na rasporedu su već za tjedan dana, 28. travnja.