STUDIO M
Tvornica dobre glazbe

Dominacija hrvatskih posada na posljednjoj regati Svjetskog kupa!

Hrvatske posade dominirale su posljednjeg, finalnog dana treće regate Svjetskog veslačkog kupa u talijanskoj Sabaudiji!
Braća Valent i Martin Sinković osvojili su zlato u dvojcu, dok je naša druga posada, braća Patrik i Antun Lončarić zauzela treće mjesto. Sestre Ivana i Josipa Jurković u finalu ženskog dvojca bez kormilara osvojile su srebro.

Sinkovići su slavili uvjerljivo,  s vremenom 6:16.79, dok je drugo mjesto s nešto više od šest sekundi zaostatka zauzela britanska posada Calvin Tarczy i Douwe de Graaf. Blizanci Lončarić bili su treći s vremenom 6:25.89.

Braća Sinković ovim su nastupom završili sezonu bez poraza te postali i ukupni pobjednici Svjetskog kupa za ovu godinu.Odličan je to rezultat za obje hrvatske posade, a posebno za Sinkoviće kojima je ovo bila generalna proba uoči Olimpijskih igara u Tokiju koje počinju 23. srpnja.

U finalu je nastupio i Damir Martin, a ostao je na korak do postolja, bio je četvrti u konkurenciji samaca.