STUDIO M
Tvornica dobre glazbe

Čak 78 medalja za čakovečke plivače na Regionalnom prvenstvu Hrvatske

Članovi ČKP u Sisku
Plivači Čakovečkog plivačkog kluba osvojili su čak 78 medalja na Regionalnom prvenstvu Hrvatske održanom proteklog vikenda u Sisku u 50 metarskom bazenu u organizacijia PK Sisak Janaf.

Čakovečki plivački klub predstavljalo je 28 natjecatelja: Tin Furdi, Sven Furdi, Meri Furdi, Ema Medved, Sara Puklavec, Lucija Trupković, Adam Šinjori, Bruno Novak, Šime Urem, Fran Kovačec, Dora Horvat, Marta Horvat, Lana Pintarić, Tessa Zuber Polak, Maja Cmrečnjak, Tena Horvat, Mario Beliga, Emil Goričanec, David Kolarić, Oleg Jeđut, Martin Golub, Andro Rapaić, Timon Mrazović, Tomo Tonković, Bruna Karlovčec, Nela Kovačić, Ida Levačić i Zoa Vinko.

Na natjecanju je nastupilo ukupno 290 natjecatelja iz 14 klubova Regije IV.

Medalje su osvojili:

50m leđno

Sara Puklavec 3.mj opća i juniori

Ida Levačić 2.mj početnice

Tin Furdi 2.mj opća

Adam Šinjori 3.mj opća 2.mj juniori

 

400m slobodno

Meri Furdi 2.mj opća 2.mj juniori 2.mj ml. juniorke

Marta Horvat 3.mj opća 3.mj juniori 3.j ml.juniorke

Mario Beliga 3.mj kadeti

Emil Goričanec 2.mj ml. kadeti

 

100m prsno

Ema  Medved 1, mj opća i juniorke

Ida Levačić 3.mj početnice

Fran Kovačec 3.mj opća ijuniori

Emil Goričanec 3.mj ml.kadeti

Šime Urem 3.mj početnici

 

200m mješovito

Ema  Medved 1.mj opća i juniorke

4x200m slobodno 2.mj opća Tin Furdi, Adam Šinjori,Fran  Kovačec i Sven Furdi

50m slobodno

Marta Horvat 3.mj opća,juniorke i ml. juniorke

Tin Furdi 1.mj opća

Tomo Tonković 3.mj početnici

 

200m leđno

Ema Medved 1.mj opća i juniorke

Marta Horvat 2.mj opća, juniorke 1.mj ml. juniorke

Meri Furdi 3.mj ml. juniorke

Sven Furdi 3.mj ml.juniori

Mario Beliga 2. mj kadeti

 

50m prsno

Fran Kovačec 3.mj opća 2.mj juniori

Šime Urem 2.mj početnici

 

100m leptir

Adam Šinjori 3.mj opća 2.mj juniori

Mario Beliga 3.mj kadeti

David Kolarić 3.mj mlađi kadeti

 

4×100 mix mix 1.mj opća:Marta HorvatFran KovačecAdam Šinjori Ema Medved

4×100 mix mix mlađi kadeti 2.mj:Martin Golub Maja Cmrečnjak Emil Goričanec Tessa Zuber Polak

 

100m slobodno

Ema Medved 2.mj opća i juniori

Meri Furdi 3.mj opća, juniori 2.mj mlađi juniori

Tin Furdi 2.mj opća

Sven Furdi 3.mj mlađi juniori

 

4×100 mix 2.mj mlađe juniorke:Sara Puklavec,Marta Horvat,Lucija Trupković iMeri Furdi

4x100mix 3.mj mlade kadetkinje:Tessa Zuber PolakTena Horvat Maja CmrečnjakBruna Karlovčec

4x100mix 2.mj opca:Tin Furdi,Fran Kovačec,Adam Šinjori i Sven Furdi

4x100mix 1.mj mladi kadeti:Martin Golub, Oleg Jeđut, David Kolarić i Emil Goričanec

 

50m leptir

Adam Šinjori 3.mj opća i 2.mj juniori

Emil Goričanec 3.mj ml. kadeti

 

200m slobodno

Meri Furdi 2.mj opća, juniorke i ml.juniorke

Mario Beliga 2.mj kadeti

 

200m prsno

Fran Kovačec 2.mj opća i juniori

 

100m leđno

Ema Medved 1.mj opća i juniorke

Marta Horvat 2.mj opća i juniorke 1.mj ml. juniorke

Tessa Zuber Polak 3.mj ml.kadetkinje

Ida Levačić 2.mj početnice

Tin Furdi 2.mj opća

Mario Beliga 1.mj kadeti

Timon Mrazović 3.mj početnici

 

4x100m slobodno 3.mj ml. Kadetkinje Tessa Zuber Polak, Tena Horvat, Bruna Karlovčec i Maja Cmrečnjak

4x100m slobodno 2.mj opća Adam Šinjori, Tin Furdi, Sven Furdi i Fran Kovačec

4x100m slobodno 1.mj ml.kadeti Martin Golub, Oleg Jeđut, David Kolarić i Emil Goričanec

Možda Vas i to zanima

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More