Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

AUDIO Balent zadovoljan s momčadi. Preložani optimistično ulaze u novu sezonu, s jednim ciljem

Nogometaši Mladosti gostovanjem kod Dubravčana u 3. kolu Kupa MNS-a danas otvaraju novu natjecateljsku sezonu. Jedan od najvećih ciljeva tiče se ligaškog natjecanja, a to je ‘ekspresni’ povratak u Premier Međimursku Ligu, rekao nam je u kratkom razgovoru pred početak sezone trener Davor Balent.

Balent za novu sezonu na raspolaganju ima 18 igrača i to podosta izmijenjenu u odnosu na prošlu sezonu koju su završili nesretnim ispadanjem iz najvišeg županijskog ranga. Kroz ljeto posložili su redove, odradili pripreme u sklopu kojih su odigrali i četiri kontrolne utakmice.

Trener ističe zadovoljstvo, a zadovoljna je, kako doznajemo, i nova Uprava koja, u dogovoru s trenerom, želi što brži povratak u najviši županijski rang. U klubu vjeruju da s novom sezonom dolazi i bolje razdoblje priločke Mladosti.

O promjenama u rosteru, momčadi koja će braniti boje preloškog klub i pripremama detaljnije smo pisali ovdje, a u nastavu donosimo kratak razgovor s trenerom iz naše Zone sporta – o pripremama, momčadi, ciljevima…

Davor Balent, trener NK Mladost Komet

Kup utakmicu 3. kola u Donjoj Dubravi Dubravčan i Mladost Komet igraju danas u 17:30 sati.

Sezonu u 1. međimurskoj nogometnoj ligi Mladost otvara idućeg vikenda gostovanjem kod Bratstva u Savskoj Vesi. Prva domaća utakmica pak donosi susret susjedski derbi, u subotu 6. rujna, protiv Naprijeda iz Cirkovljana.

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.

Privatnost

Ova web stranica koristi kolačiće kako bismo vam pružili najbolje moguće korisničko iskustvo. Informacije o kolačićima pohranjene su u vašem pregledniku i obavljaju funkcije kao što su prepoznavanje vas kada se vratite na našu web stranicu i pomažete našem timu da razumije koje su informacije na našoj web stranici vama zanimljive i korisne.

Možete promjeniti postavke kolačića preko kartica s lijeve strane.