Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

337 tisuća eura za opremanje kuhinje i restorana Učeničkog doma

U Učeničkom domu Graditeljske škole Čakovec nakon obnove restorana i kuhinje počinje i njihovo opremanje.

Za radove vrijedne gotovo 337 tisuća eura, koje je potpisao župan Matija Posavec, angažirana je tvrtka iz Zagreba.

Projekt obuhvaća nabavu opreme za pripremu hrane, rashladne i zamrzivače, kruhoreznice, nape, perilice posuđa, uređenje hladne kuhinje i slastičarnice te postavljanje poslužne linije i namještaja.

Podsjetimo da je prethodno u građevinske radove rekonstrukcije kuhinje i restorana uloženo 227 tisuća eura. Ovom investicijom opremanja nastavlja se obnova doma, a u planu je i opremanje školske sportske dvorane, što će zaokružiti sveukupnu projekt obnove Graditeljske škole Čakovec ukupne vrijednosti oko 3,9 milijuna eura.

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.

Privatnost

Ova web stranica koristi kolačiće kako bismo vam pružili najbolje moguće korisničko iskustvo. Informacije o kolačićima pohranjene su u vašem pregledniku i obavljaju funkcije kao što su prepoznavanje vas kada se vratite na našu web stranicu i pomažete našem timu da razumije koje su informacije na našoj web stranici vama zanimljive i korisne.

Možete promjeniti postavke kolačića preko kartica s lijeve strane.