Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Search
Close this search box.

Odbojka na pjesku

Rezultati

Ponedjeljak. 20,07,

19.30. KENGURI – UTOVARIVAČI 2-1

19.50. H1N3 – MI TRI 2-1

20.10. GRADSKA KAVANA LOVAC – DOBRAVSKE DEKLE 2-1

20.30. JA, I TI I HOBY – KRČMA KIŠ 1-2

20.50. LOKA – SPORT ZA SVE 0-2

21.10. SPORT ZA SVE – DOBRAVČICE 0-2

21.30. NAJSLABIJA KARIKA – REN BAN 2-0

21.50. GEMIŠTI – ŠOGORI 0-2

NEDJELJA 19.07.

19.30. UTOVARIVAČI – TOTALNO DRUKČIJI 2-0

19.50. KAJ GOT – BARAKUDE 1-2

20.10. KRČEVINA – ŽMEFKE POŠTENJAČINE 2-1

20.30. SPORT ZA SVE – VOĆNE VOTKICE 1-2

20.50. DRAVSKE NESNAGE – KENGURI 0-2

21.10. DOBRAVČICE – DOBRAVSKE DEKLE 2-0

21.30. VELIK, VEĆI ,NAJVEĆI – KAJ TE BRIGA 2-0

21.50. SE NAM PAŠE – MEFISTO 2-0

22.10. TRI ASA – OTOČANCI 0-2

PETAK 17. 07.

19.30. SPORT ZA SVE – SE NAM PAŠE 2-1

19.50. DOBRAVSKE DEKLE – SPORT ZA SVE 1-2

20.10. TOTALNO DRUKČIJI – DRAVSKE NESNAGE 2-0

20.30. REN BAN – JA, I TI I HOBY 0-2

20.50. KRČMA KIŠ – NAJSLABIJA KARIKA 0-2

21.10. VOĆNE VOTKICE – GRADSKA KAVANA LOVAC 2-1

21.30. BARAKUDE – TRI ASA 0-2

21.50. OTOČANCI – KAJ GOT 2-1

22.10. MEFISTO – LOKA 2-20

ČETVRTAK 16. 07.

19.30. KENGURI – TOTALNO DRUKČIJI 2-1

19.50. OTOČANCI – BARAKUDE 2-0

20.10. ŠOGORI – H1N3 2-0

20.30. DOBRAVSKE DEKLE – VOĆNE VOTKICE 0-2

20.50. UTOVARIVAČI – DRAVSKE NESNAGE 2-0

21.10. ŽMEFKE POŠTENJAČINE – VELIK, VEĆI ,NAJVEĆI 0-2

21.30. KAJ GOT – TRI ASA 2-1

21.50. MI TRI – GEMIŠTI 2-1

22.10. KAJ TE BRIGA – KRČEVINA 2-0

SRIJEDA 15. 07.

19.30. KRČMA KIŠ – REN BAN 2-0

19.50. LOKA – SE NAM PAŠE 0-2

20.10. GEMIŠTI – H1N3 0-2

20.30. KAJ TE BRIGA – ŽMEFKE POŠTENJAČINE 2-0

20.50. MI TRI – ŠOGORI 2-1

21.10. MEFISTO – SPORT ZA SVE 1-2

21.30. DOBRAVČICE – GRADSKA KAVANA LOVAC 2-0

21.50. KRČEVINA – VELIK, VEĆI, NAJVEĆI 0-2

22.10. NAJSLABIJA KARIKA – JA, I TI I HOBY 0-2

raspored

Utorak21. 07.

20.00. VOĆNE VOTKICE – DOBRAVČICE

20.20. GRADSKA KAVANA LOVAC – SPORT ZA SVE

20.50. SE NAM PAŠE-KENGURI

21.10. OTOČANCI-NAJSLABIJA KARIKA

21.30. VELIKI,VEČI,NAJVEČI-SPORT ZA SVE

21.50. JA I TI I HOBY-ŠOGORI

srijeda 22.07.

20.00. POLUFINALE ŽENE 1 – 4

20.20. POLUFINALE ŽENE 2 – 3

20.40. POLUFINALE MUŠKI ¼ 1 – ¼ 2

21.00. POLUFINALE MUŠKI ¼ 3 – ¼ 4

21.20. ZA TREĆE MJESTO ŽENE

21.40. ZA TREĆE MJESTO MUŠKI

22.00. FINALE ŽENE

22.20. FINALE MUŠKI

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.