Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Pronađena vozačica koja je pobjegla s mjesta nesreće u Donjem Vidovcu

Vozačica starosti 40 godina s područja općine Kotoriba vozilom je naletjela na muškarca koji je ležao na cesti  u Donjem Vidovcu, priopćila je policija. 
 
Nesreća se dogodila u nedjelju oko 2:45 sati u Glavnoj ulici kada je vozačica zbog neprilagođene brzine udarila u 55-godišnjaka s područja općine Donji Vidovec koji je ležao uz bicikl na kolniku. Vozačica je napustila mjesto događaja te je naknadno pronađena na adresi prebivališta. Unesrećeni muškarac preminuo je na mjestu nesreće.

Protiv vozačice slijede kaznene prijave za izazivanje prometne nesreće i nepružanje pomoći.

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.