Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

NK Međimurju odobrena licenca za natjecanje u Drugoj ligi

NK Međimurje Čakovec odobrena je licenca za natjecanje u II. HNL u sezoni 2018./2019.!
 
Nakon provedenog Središnjeg postupka licenciranja klubova donesene su konačne odluke o UEFA licencama, Licencama za I. HNL i Licencama za II. HNL za Natjecateljsku 2018/19. godinu. Žalbeno tijelo za licenciranje HNS-a našem predstavniku, koji se natječe u 3. HNL Istok, odobrilo je licencu za natjecanje u višem rangu u sljedećoj sezoni!
 
Nakon višegodišnje borbe Međimurje je kroz postupak predstečajne nagodbe uspjelo osigurati financijski oporavak kluba, što je bila prepreka za dobivanje licence. HNS je potvrdio da te prepreke više nema, no sada im za potvrdu predstoji još borba na terenu!

Tri godine uzastopce osvajali su naslov prvaka u 3. HNL Istok, a branitelji naslova sada se tri kola prije kraja prvenstva nalaze se na 3. mjestu ljestvice sa 47 bodova. S dva manje slijedi ih četvrta Koprivnica. Vodeći Osijek ima 60, a drugi BSK 53. 
 
Plasman u viši rang natjecanja mogu ostvariti momčadi koje sezonu završe do četvrte pozicije na ljestvici, ukoliko prvoplasirane nemaju licencu ili ne žele u drugi rang natjecanja.

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.