Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Search
Close this search box.

Nogomet,23.04.2006.

I MEÐIMURSKA LIGA

Rezultati 22. kola: Sokol – Sloga (Č) 2-6, Graničar (K) – Polet (SMNM) 1-2, Dinamo (D) – BSK 4-1, Strahoninec – Kraljevčan 38 5-5, Podturen – Rudar 1-2, Dinamo (P) – Trnava

3-1, Šenkovec-el. – Omladinac (NSR) 1-8, Bratstvo (SV) – Spartak PMP 2-0.

TABLICA

1. OMLADINAC (NSR) 22 17 4 1 67-22 55

2. DINAMO (D) 22 14 1 7 58-38 43

3. STRAHONINEC 22 12 6 4 42-29 42

4. TRNAVA 22 11 3 8 43-39 36

5. BRATSTVO (SV) 22 11 3 8 39-38 36

6. SLOGA (Č) 22 10 5 7 44-31 35

7. RUDAR 22 9 5 8 31-30 32

8. DINAMO (P) 22 9 4 9 45-44 31

9. SPARTAK PMP 22 8 6 8 38-38 30

10. POLET (SMNM) 22 7 7 8 22-23 28

11. GRANIČAR (K) 22 7 6 9 36-38 27

12. KRALJEVČAN 38 22 7 4 11 47-59 25

13. BSK 22 4 8 10 30-38 20

14. PODTUREN 22 6 2 14 29-49 20

15. SOKOL 22 4 7 11 30-48 19

16. ŠENKOVEC-EL. 22 2 5 15 20-57 11

Parovi 23. kola igra se 26.04.2006. (srijeda) s početkom u 17 sati: Bratstvo (SV) – Sokol, Spartak PMP – Šenkovec-el., Omladinac (NSR) – Dinamo (P), Trnava – Podturen, Rudar – Strahoninec, Kraljevčan 38 – Dinamo (D), BSK – Graničar (K), Polet (SMNM) – Sloga (Č).

Parovi 24. kola: Sokol – Polet (SMNM), Sloga (Č) – BSK u 10 sati, Graničar (K) – Kraljevčan 38, Dinamo (D) – Rudar, Strahoninec – Trnava, Podturen – Omladinac (NSR), Dinamo (P) – Spartak PMP, Šenkovec-el. – Bratstvo (SV).

Utakmice počinju u 17 sati.

II MEÐIMURSKA LIGA – ISTOK

Rezultati 19. kola: Drava (DM) – Dubravčan 2-3, Omladinac (DS) – Mladost (Pal.) 4-2, Mladost (SM) – Mladost (I) 2-0, Galeb – Draškovec 3-1, Naprijed – Radnički 3-3, Budućnost (P) – Graničar (N) 2-5. Vidovčan je bio slobodan.

TABLICA

1. RADNIČKI 19 14 4 1 49-19 44

2. DRAVA (DM) 18 12 3 3 38-15 39

3. NAPRIJED 19 10 4 5 41-33 34

4. MLADOST (SM) 18 9 6 3 27-17 33

5. GALEB 19 8 5 6 30-25 29

6. DRAŠKOVEC 19 8 5 6 24-22 29

7. GRANIČAR (N) 19 6 5 8 35-27 23

8. DUBRAVČAN 18 6 4 8 29-33 22

9. BUDUĆNOST (P) 19 6 4 9 35-42 22

10. VIDOVČAN 18 5 4 9 28-37 19

11. MLADOST (I) 19 5 4 10 21-36 19

12. OMLADINAC (DS) 18 5 3 10 29-39 18

13. MLADOST (Pal.) 18 3 6 9 24-32 15

Parovi 20. kola: Dubravčan – Budućnost (P), Graničar (N) – Naprijed u 10,30 sati, Radnički – Galeb, Draškovec – Mladost (SM), Vidovčan – Omladinac (DS), Mladost (Pal.) – Drava (DM). Mladost (I) je slobodna.

II MEÐIMURSKA LIGA – ZAPAD

Rezultati 19. kola: Omladinac (M) – Hajduk (Š) 2-1, Mladost (S) – Venera PMP 3-2, Međimurec – Bratstvo (J) 2-1, Zasadbreg – Pušćine 7-0, Jedinstvo (NSD) – Sloboda (S) 1-6, Mura – Sloboda (M) 0-1, Plavi (Pek.) – Centrometal 3-2.

TABLICA

1. SLOBODA (S) 19 17 2 0 70-13 53

2. VENERA PMP 19 14 1 4 48-24 43

3. SLOBODA (M) 19 10 4 5 42-34 34

4. MEÐIMUREC 19 9 2 8 37-35 29

5. CENTROMETAL 19 8 4 7 47-40 28

6. PLAVI (Pek.) 19 8 2 9 31-34 26

7. MLADOST (S) 19 7 4 8 27-27 25

8. PUŠĆINE 19 7 4 8 27-42 25

9. JEDINSTVO (NSD) 19 7 2 10 34-44 23

10. ZASADBREG 19 7 1 11 34-34 22

11. HAJDUK (Š) 19 6 3 10 27-36 21

12. OMLADINAC (M) 19 5 5 9 35-44 20

13. MURA 19 5 5 9 20-31 20

14. BRATSTVO (J) 19 2 3 14 23-66 9

Parovi 20. kola: Hajduk (Š) – Plavi (Pek.), Centrometal – Mura, Sloboda (M) – Jedinstvo (NSD), Sloboda (S) – Zasadbreg, Pušćine – Međimurec, Bratstvo (J) – Mladost (S), Venera PMP – Omladinac (M).

III MEÐIMURSKA LIGA – ISTOK

Rezultati 16. kola: Croatia – Jadran 2-2, ČSK – Otok 2-9, Dubrava – Budućnost (M) 7-1, Torpedo – Borac (DH) 2-0, Eko – Napredak 5-1, Mladost Ðurkin – Borac PMP 2-1.

TABLICA

1. DUBRAVA 16 14 2 0 68-10 44

2. OTOK 16 13 2 1 58-13 41

3. JADRAN 16 11 2 3 34-17 35

4. CROATIA 16 9 2 5 46-28 29

5. BORAC PMP 16 8 3 5 41-23 27

6. MLADOST ÐURKIN 16 7 2 7 38-39 23

7. BORAC (DH) 16 6 2 8 26-31 20

8. BUDUĆNOST (M) 16 4 5 7 27-28 17

9. TORPEDO 16 5 2 9 33-42 17

10. EKO 16 3 1 12 26-48 10

11. ČSK 16 3 1 12 23-70 10

12. NAPREDAK 16 1 0 15 18-84 3

Parovi 17. kola: Mladost Ðurkin – Croatia, Borac PMP – Eko subota, Napredak – Borac (DH), Torpedo – Dubrava, Budućnost (M) – ČSK, Otok – Jadran. Utakmice počinju u 17 sati.

III MEÐIMURSKA LIGA – ZAPAD

Rezultati 16. kola: Pobjeda – Sloga (Š) 3-1, Mali Mihaljevec – Trnovec 0-3, Drava (K) – Jedinstvo (GM) 5-0, Dinamo (Ž) – Donji Koncovčak 2-3, Hajduk (B) – Zebanec 1-2, Plavi (Pre.) – Bratstvo (P) 2-4.

TABLICA

1. ZEBANEC 16 11 4 1 39-17 37

2. SLOGA (Š) 16 10 3 3 38-21 33

3. MALI MIHALJEVEC 16 10 2 4 49-31 32

4. TRNOVEC 16 10 1 5 40-22 31

5. DONJI KONCOVČAK 16 9 3 4 29-26 30

6. DRAVA (K) 16 8 2 6 41-31 26

7. POBJEDA 16 8 2 6 29-24 26

8. PLAVI (Pre.) 16 6 0 10 26-31 18

9. JEDINSTVO (GM) 16 5 3 8 33-47 18

10. BRATSTVO (P) 16 2 5 9 27-44 11

11. HAJDUK (B) 16 2 2 12 22-44 8

12. DINAMO (Ž) 16 0 3 13 15-50 3

Parovi 17. kola: Plavi (Pre.) – Pobjeda subota, Bratstvo (P) – Hajduk (B), Zebanec – Dinamo (Ž), Donji Koncovčak – Drava (K) petak, Jedinstvo (GM) – Mali Mihaljevec, Trnovec – Sloga (Š). Utakmice počinju u 17 sati.

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.