Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

FOTO Dva televizora za odjel pedijatrije u čakovečkoj bolnici

Pedijatrijskom odjelu Županijske bolnice grad Čakovec donirao je dva televizora.

Donaciju je djelatnicima odjela uručio gradonačelnik Stjepan Kovač pritom istanuvši da je Grad proteklih godina potpomogao kupnju mnogih uređaja, a posebno vode računa o najmlađim bolesnicima.

Televizori su donirani u sklopu programa Za osmijeh djeteta u bolnici, koji se provodu u sklopu akcije Grad Čakovec-prijatelj djece, a na inicijativu prim. mr.sc. Marije Jungvirth, dr. med.

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.