Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Search
Close this search box.

Nogomet,02.04.2006.

I MEÐIMURSKA LIGA

Rezultati 18. kola: Sokol – Dinamo (D) 1-3, Strahoninec – Graničar (K) 2-1, Podturen – Sloga (Č) 1-2, Dinamo (P) – Polet (SMNM) 0-1, Šenkovec-el. – BSK 1-1, Bratstvo (SV) – Kraljevčan 38 5-2, Spartak PMP – Rudar 1-2, Omladinac (NSR) – Trnava 4-0.

TABLICA

1. OMLADINAC (NSR) 18 14 4 0 52-18 46

2. DINAMO (D) 18 11 1 6 46-29 34

3. STRAHONINEC 18 10 4 4 30-20 34

4. BRATSTVO (SV) 18 9 3 6 34-32 30

5. SLOGA (Č) 18 8 5 5 34-26 29

6. SPARTAK PMP 18 8 5 5 34-28 29

7. TRNAVA 18 8 3 7 35-33 27

8. GRANIČAR (K) 18 7 5 6 28-24 26

9. RUDAR 18 6 4 8 24-27 22

10. DINAMO (P) 18 6 3 9 36-40 21

11. BSK 18 4 8 6 25-25 20

12. POLET (SMNM) 18 5 5 8 16-21 20

13. KRALJEVČAN 38 18 5 3 10 33-48 18

14. SOKOL 18 4 5 9 25-37 17

15. PODTUREN 18 5 1 12 23-42 16

16. ŠENKOVEC-EL. 18 2 5 11 17-42 11

Parovi 19. kola: Omladinac (NSR) – Sokol, Trnava – Spartak PMP, Rudar – Bratstvo (SV) subota u 14 sati, Kraljevčan 38 – Šenkovec-el., BSK – Dinamo (P), Polet (SMNM) – Podturen, Sloga (Č) – Strahoninec u 10 sati, Graničar (K) – Dinamo (D).

Utakmice počinju u 16 sati.

II MEÐIMURSKA LIGA – ISTOK

Rezultati 16. kola: Dubravčan – Radnički 1-1, Draškovec – Graničar (N) 2-0, Mladost (I) – Budućnost (P) 2-2, Vidovčan – Naprijed 1-1, Mladost (Pal.) – Galeb 2-2, Drava (DM) – Mladost (SM) 2-1. Omladinac (DS) je bio slobodan.

TABLICA

1. RADNIČKI 16 12 3 1 36-14 37

2. DRAVA (DM) 16 11 3 2 35-12 36

3. NAPRIJED 16 8 3 5 32-28 27

4. MLADOST (SM) 15 7 5 3 23-16 26

5. DRAŠKOVEC 16 7 5 4 20-16 26

6. GALEB 16 6 5 5 24-22 23

7. BUDUĆNOST (P) 16 6 4 6 31-31 22

8. GRANIČAR (N) 16 5 4 7 30-20 19

9. VIDOVČAN 16 5 4 7 28-34 19

10. DUBRAVČAN 15 5 2 8 26-31 17

11. MLADOST (I) 16 4 4 8 19-30 16

12. MLADOST (Pal.) 16 3 5 8 21-27 14

13. OMLADINAC (DS) 15 4 2 9 25-36 14

Parovi 17. kola: Omladinac (DS) – Dubravčan, Mladost (SM) – Mladost (Pal.), Galeb – Vidovčan, Naprijed – Mladost (I), Budućnost (P) – Draškovec, Graničar (N) – Radnički u 10,30 sati. Drava (DM) je slobodna. Utakmice počinju u 16 sati.

II MEÐIMURSKA LIGA – ZAPAD

Rezultati 16. kola: Hajduk (Š) – Sloboda (M) 3-0, Sloboda (S) – Centrometal 2-2, Pušćine – Plavi (Pek.) 1-1, Bratstvo (J) – Mura 2-1, Venera PMP – Jedinstvo (NSD) 2-1, Omladinac (M) – Zasadbreg 0-0, Mladost (S) – Međimurec 1-0.

TABLICA

1. SLOBODA (S) 16 14 2 0 58-10 44

2. VENERA PMP 16 12 1 3 39-18 37

3. CENTROMETAL 16 8 3 5 42-31 27

4. SLOBODA (M) 16 7 4 5 33-32 25

5. MEÐIMUREC 16 7 2 7 33-31 23

6. PLAVI (Pek.) 16 7 2 7 26-25 23

7. PUŠĆINE 16 6 4 6 25-32 22

8. JEDINSTVO (NSD) 16 6 2 8 29-35 20

9. MLADOST (S) 16 5 4 7 20-22 19

10. OMLADINAC (M) 16 4 5 7 31-37 17

11. HAJDUK (Š) 16 5 2 9 23-32 17

12. MURA 16 4 5 7 17-27 17

13. ZASADBREG 16 5 1 10 23-28 16

14. BRATSTVO (J) 16 2 3 11 21-60 9

Parovi 17. kola: Mladost (S) – Hajduk (Š), Međimurec – Omladinac (M), Zasadbreg – Venera PMP, Jedinstvo (NSD) – Bratstvo (J), Mura – Pušćine, Plavi (Pek.) – Sloboda (S), Centrometal – Sloboda (M). Utakmice počinju u 16 sati.

III MEÐIMURSKA LIGA – ISTOK

Rezultati 13. kola: Napredak – Croatia 4-7, Torpedo – Borac PMP 2-4, Budućnost (M) – Mladost Ðurkin 3-1, Otok – Eko 6-1, Jadran – Borac (DH) 1-2, ČSK – Dubrava 1-10.

TABLICA

1. DUBRAVA 13 12 1 0 57-8 37

2. OTOK 13 11 1 1 44-11 34

3. JADRAN 13 10 1 2 27-10 31

4. BORAC PMP 13 7 3 3 31-20 24

5. CROATIA 13 7 1 5 39-26 22

6. BORAC (DH) 13 6 1 6 25-23 19

7. MLADOST ÐURKIN 13 5 1 7 33-36 16

8. BUDUĆNOST (M) 13 3 4 6 19-18 13

9. TORPEDO 13 3 1 9 28-41 10

10. ČSK 13 3 1 9 20-53 10

11. EKO 13 2 1 10 18-38 7

12. NAPREDAK 13 1 0 12 15-67 3

Parovi 14. kola: Croatia – ČSK, Dubrava – Jadran, Borac (DH) – Otok, Budućnost (M) – Eko, Torpedo – Mladost Ðurkin, Borac PMP – Napredak. Utakmice počinju u 16 sati.

III MEÐIMURSKA LIGA – ZAPAD

Rezultati 13. kola: Zebanec – Pobjeda 1-2, Donji Koncovčak – Bratstvo (P) 3-2, Jedinstvo (GM) – Plavi (Pre.) 4-1, Trnovec – Hajduk (B) 2-2, Sloga (Š) – Dinamo (Ž) 3-0, Mali Mihaljevec – Drava (K) 1-1.

TABLICA

1. SLOGA (Š) 13 9 3 1 33-12 30

2. ZEBANEC 13 9 3 1 31-11 30

3. MALI MIHALJEVEC 13 9 1 3 43-25 28

4. TRNOVEC 13 8 1 4 34-19 25

5. DONJI KONCOVČAK 13 6 3 4 22-24 21

6. DRAVA (K) 13 6 2 5 33-28 20

7. POBJEDA 13 6 1 6 23-22 19

8. PLAVI (Pre.) 13 6 0 7 22-23 18

9. JEDINSTVO (GM) 13 4 2 7 27-39 14

10. HAJDUK (B) 13 2 2 9 20-35 8

11. BRATSTVO (P) 13 1 4 8 20-37 7

12. DINAMO (Ž) 13 0 2 11 10-43 2

Parovi 14. kola: Pobjeda – Mali Mihaljevec, Drava (K) – Sloga (Š), Dinamo (Ž) – Trnovec, Hajduk (B) – Jedinstvo (GM), Plavi (Pre.) – Donji Koncovčak, Bratstvo (P) – Zebanec. Utakmice počinju u 16 sati.

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.