Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Search

SP ALŽIR Hrvatska bez četvrtfinala, za deveto mjesto protiv Slovenije

Foto: HRS Arhiva | Hrvatska muška juniorska reprezentacija nije se uspjela plasirati u četvrtfinale Svjetskog prvenstva u Alžiru. U osmini finala poraženi su od reprezentacije Rusije s 34:25 (12:10). Kod Hrvatske su se istaknuli Matej Hrstić sa sedam i Filip Perić sa šest pogodaka. Vratari Tomislav Stojanović i Matija Špikić svaki su skupili po šest obrana. Rusiju su do pobjede nosili Dimitri Santalov s deset i Timofej Maslennikov s devet pogodaka, dok su ruski vratari zajedno obranili 13 lopti.

"Težak i bolan poraz. Međutim, treba priznati da nismo bili pravi. Djelovali smo dosta umorno što se vidjelo pogotovo u drugom poluvremenu kad se više nismo uspjeli braniti. Prvo poluvrijeme je obilježilo dosta promašenih zicera i jednostavno danas nismo bili na nivou ni psihičkom ni fizičkom da pariramo Rusima." – prokomentirao je nakon utakmice izbornik Hrvoje Horvat.

Hrvatska će zbog renkinga svih momčadi koji je ostvarila nakon grupne faze igrati za deveto mjesto protiv Slovenije koja je izgubila od Mađarske, sutra u 17:15.

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.