Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Search
Close this search box.

37. Skokov memorijal: Skupine i raspored utakmica

Autor: Željka Švenda | Večer prije početka tradicionalnog 37. Malonogometnog memorijala ing. Vladimira Skoka u Parku mladosti izvučene su skupine i određeni parovi turnira. U tri konkurencije, seniori, mlađi i stariji pioniri, prijavljene su 24 momčadi. Kod seniora za bogatu nagradu od 10 tisuća borit će se 12 momčadi podijeljene u dvije skupine s po šest ekipa. U konkurenciji starijih prionira u dvije skupine nalaze se po četiri momčadi, dok su u konkurenciji mlađih pionira četiri ekipe.

>> U petak počinje 37. Skokov memorijal
 
>> FOTO: 37. Skokov memorijal: Izvlačenje skupina i parova

Ovogodišnji memorijal donosi novost mini turnir Med vulicama, koji će početi u četvrtak, a za sad su prijavljene ekipe: Solare&Goseči park, Kakinja&Texas, Gornji kraj, Centar i Jug. Prijave za mini turnir primaju se na broj 098/461-014 (Željko Sokač) ili u Parku mladosti kod zapisničkog stola.
 
Utakmice po skupinama igraju se do četvrtka, dok su u petak na rasporedu četvrtfinala kod seniora i turnira Med vulicama, subota donosi polufinalne oglede u svim kategorijama, a nedjelja veliko finale.

>> TREĆI UZASTOPNI NASLOV Mip Weyland ne da titulu Skokova memorijala

>> 36. Skokov memorijal: Veterani NK Labud zadržali titulu pobjednika

Glazbeno-zabavni program i ove godine uživo iz Parka mladosti slušajte na 98.8 HMz ili putem livestreama, a rezultate uživo donosimo na našem portalu kao i Facebook stranici. 

Prvo javljanje uživo večeras u 20:00 sati, slušamo se i vidimo se u Parku mladosti! Ulaz slobodan
 

SENIORI:

SKUPINA A
1. MIP WEYLAND
2. LE TRESSOR&OŠTREK GRADNJA
3. MNK BELICA
4. CB STREET BAR
5. MNK KLUB 75
6. MEFISTO

SKUPINA B
1. SVJEŽA JAJA VUK
2. PARKETI RADIKOVIĆ
3. CB FENIX&PODRAVSKE NOĆI
4. AUTO FLORIJANIĆ
5. NK MLADOST KOMET JUNIORI
6. ECON

MLAÐI PIONIRI:
1. CB FORUM
2. NŠ D.KRALJEVEC/GORIČAN
3. NK ČUKOVEC 77
4. SOBOSLIKARSKI OBRT ŠELJA

STARIJI PIONIRI:

SKUPINA A
1. CB KAPLJICA
2. PROPALI DEČKI
3. MASTER
4. TORNADO

SKUPINA B
1. KINGS
2. ART
3. MRCINE
4. DREAM TEAM
 

Raspored utakmica:
 
PETAK, 14. SRPNJA
20.00 CB FORUM – SOBOSLIKARSKI OBRT ŠELJA
20.30 KINGS – DREAM TEAM
21.00 ART – MRCINE
21.30 PROPALI DEČKI – MASTER
22.10 LE TRESSOR&OŠTREK GRADNJA – MEFISTO
22.45 CB FENIX&PODRAVSKE NOĆI – AUTO FLORIJANIĆ
23.20 LE TRESSOR&OŠTREK GRADNJA – MNK KLUB 75

SUBOTA, 15. SRPNJA
19.30 SOBOSLIKARSKI OBRT ŠELJA – NK ČUKOVEC 77
20.00 CB FORUM – NŠ D.KRALJEVEC/GORIČAN
20.30 CB KAPLJICA – TORNADO
21.00 KINGS – ART
21.30 CB STREET BAR – MEFISTO
22.05 MLADOST KOMET JUNIORI – CB FENIX&PODRAVSKE NOĆI
22.40 CB STREET BAR – LE TRESSOR&OŠTREK GRADNJA
23.15 SVJEŽA JAJA VUK – PARKETI RADIKOVIĆ

NEDJELJA, 16. SRPNJA
19.30 NŠ D.KRALJEVEC/GORIČAN – NK ČUKOVEC 77
19.55 TORNADO – MASTER
20.25 CB KAPLJICA – PROPALI DEČKI
20.55 MIP WEYLAND – MEFISTO
21.30 SVJEŽA JAJA VUK – ECON
22.05 PARKETI RADIKOVIĆ – NK MLADOST KOMET JUNIORI
22.40 MNK BELICA – MIP WEYLAND
23.15 ECON – AUTO FLORIJANIĆ

PONEDJELJAK, 17. SRPNJA
20.00 NK ČUKOVEC 77 – CB FORUM
20.25 DREAM TEAM – MRCINE
20.55 PARKETI RADIKOVIĆ – ECON
21.30 MNK BELICA – CB STREET BAR
22.05 CB FENIX&PODRAVSKE NOĆI – SVJEŽA JAJA VUK
22.40 MIP WEYLAND – LE TRESSOR&OŠTREK GRADNJA
23.15 MNK KLUB 75 – MNK BELICA

UTORAK, 18. SRPNJA

19.30 NŠ D.KRALJEVEC/GORIČAN – SOB. OBRT ŠELJA
19.55 MRCINE – KINGS
20.25 ART – DREAM TEAM
20.55 AUTO FLORIJANIĆ – NK MLADOST KOMET JUNIORI
21.30 LE TRESSOR&OŠTREK GRADNJA – MNK BELICA
22.05 PARKETI RADIKOVIĆ – CB FENIX&PODRAVSKE NOĆI
22.40 SVJEŽA JAJA VUK – AUTO FLORIJANIĆ
23.15 MNK BELICA – MEFISTO

SRIJEDA, 19. SRPNJA
19.20 PROPALI DEČKI – TORNADO
19.50 MASTER – CB KAPLJICA
20.20 CB STREET BAR – MNK KLUB 75
20.55 ECON – NK MLADOST KOMET JUNIORI
21.30 AUTO FLORIJANIĆ – PARKETI RADIKOVIĆ
22.05 MEFISTO – MNK KLUB 75
22.40 CB FENIX&PODRAVSKE NOĆI – ECON
23.15 NK MLADOST KOMET JUNIORI – SVJEŽA JAJA VUK

ČETVRTAK, 20. SRPNJA
19.30 TURNIR MED VULICAMA
19.55 TURNIR MED VULICAMA
20.20 MNK KLUB 75 – MIP WEYLAND
20.55 TURNIR MED VULICAMA
21.20 TURNIR MED VULICAMA
21.55 MIP WEYLAND – CB STREET BAR
22.30 TURNIR MED VULICAMA
23.05 TURNIR MED VULICAMA

PETAK, 21. SRPNJA
ČETVRTFINALA SENIORI + TURNIR MED VULICAMA

SUBOTA, 22. SRPNJA
POLUFINALA U SVIM KATEGORIJMA

NEDJELJA, 23. SRPNJA
FINALA U SVIM KATEGORIJAMA
 

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.