Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Search

Varaždinu četvrto mjesto u Kupu, Dubrava odnijela broncu

IZ UMAGA ŽELJKA ŠVENDA Foto: HRS | Rukometaši GRK Varaždin 1930 osvojili su četvrto mjesto u hrvatskom Kupu nakon što su u borbi za broncu izgubili od zagrebačke Dubrave rezultatom 24:29 (13:15).

Sraz Dabrova i Veprova donio je neizvjestan duel u kojem se od prve minute u kojem se igralo gol za gol,a prednost se konstantno izmjenjivala. Zagrepčani su prvu prednost od +2 sekla je pri kraju prvog poluvremena te ju zadržali do odmora.

U nastavku je Varaždin i dalje nastavio pritiskati, a i pojačao je obranu koja je prelazila u 5-1 i namučila Dubravu. Borbeni Varaždinci preko Špikića izjednačili su u 34. minuti, iako je prednost mogla biti i veća da Zagrepčani nisu imali na golu raspoloženog Domagoja Črnile. Ključan za pobjedu Veprova bio je slab ulazak suparničke u posljednjih 15 minuta susreta koje su iskoristili za +3 (21:19), a do kraja i povećali prednost na konačnih pet razlike.

Kup Hrvatske, utakmica za 3. mjesto:

GRK Varaždin 1930 – RK Dubrava 24:29 (13:15)

GRK Varaždin 1930: Špikić, Črnila; Zobec 1, Jerenec 5, Vincek, Meštrić, Vujović 1, Vidaček 3, Šuker, Tokić 5, Trojko, Šipić 2, Hirš 2, Levak 4, Dunato 1, Grbac
Trener: Željko Čagalj

RK Dubrava: Totić, Grahovac D.; Kelemen, Markoci Petreković, Kovačević 4, Vida 2, Kević 7, Radoš 1, Čurić 4, Maričić 1, Grahovac N., Samardžić, Butorac 9, Vrdoljak 1, Buneta, Babić
Trener: Davor Rokavec

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.