Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Search
Close this search box.

1. HRL(ž): Pobjeda Zrinskog nad Umagom, Posavec ponovno predvodila Lokomotivu

Rukometašice Zrinskog Čakovec u utakmici 4. kola 1. HRL u svojoj su dvorani svladale Umag rezultatom 22:19 (10:10). Pitanje pobjednika momčad Željka Golika riješila je u završnici susreta kada se iz izjednačenja na konačnih +3 izvukla serijom 4:1.

Rezultat na poluvremenu bio je izjednačen (10:10), a veći dio prvog dijela Čakovčanke su vodile s pogotkom prednosti. U vodstvu su nastavile i drugo poluvrijeme, ali su do 54 minute prokockale vodstvo. Umažanke su uspjele izjednačiti, no Golikova momačad ostala je koncentirana pa je s dva pogotka Posavec te s po jednim Balić i Car riješila susret u svoju korist.

U preostalim susretima kola Podravka nije imala protblema na gostovoanju kod Dalmatinske, deklasirala je domaćina s 35:12. Lokomotiva je kao gost svladala Arenu s 33:26, a zagrebačku momčad predsvodila je sjajna Stela Posavec s 12 pogodaka. Varaždinska Koka upisala je novu poraz, u Bjelovaru su slavile domaće rukometašice s 22:20. (Foto: ŽRK Zrinski Čakovec)

Podravka Vegeta – Split 2010

ŽRK ZIRNSKI ČAKOVEC: Marta Kozjak, Anja Žvorc (5 obrana), Teja Ivačić (3 obrane); Paula Posavec (3), Sara Brgleš, Dina Glad (2), Nikolina Ladić, Melani Balić (2), Ira Resman (3), Tena Horvat (2), Ena Car  (2), Elena Benčik, Vikotrija Šestak, Dorotea Prevendar (7), Tatjana Androić, Ria Haček (1)

ŽRK UMAG: Iris Pratljačić, Helena Šegota (10 obrana); Sara Imamović, Ana Rajić (3), Tena Mataija, Ana Jajčević (4), Nikolina Nushi (1), Tena Japundža (4), Ivana Kovač, Kornelija Grašić (1), Azra Imamović (5), Julijana Zuliček (1)

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.