Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Search
Close this search box.

[FOTO] 36. Skokov memorijal: Raspored i rezultati malonogometnih utakmica

U Parku mladosti otvoren je 36. memorijal inženjera Vladimira Skoka u malom nogometu i Ljetne noći Grada Preloga. 
 
Malonogometne utakmice svakog dana počinju od 19:30 sati, a u nastavku donosimo raspored i rezultate odigranih utakmica.
 
>> 36. Skokov memorijal: Skupine i parovi malonogometnog turnira
 
Ovog vikenda na košarkaškom terenu po pvi puta u sklopu memorijala održava se i street ball turnir, dok će u srijedu početi i tradicionalni, amaterski turnir odbojke na pijesku. Prijave u muškoj i ženskoj konkurenciji primaju se svake večeri u Parku mladosti ili na broj 098/461-014, bilo pozivom ili SMS porukom. Kotizacija iznosi 100 kuna. 
     
Petak, 15.07. (pozornica: TS Kumovi)   Rezultati:
BISTRO HOLIDAY – MNK VARAŽDIN   1-8
FORUM – ELMACO    0-7
EUROKLIMA – CRVENI ÐAVOLI    2-0
BAZA ANTRUM – CB GANI MNK KLUB 75    2-2 (1-2)
BUDUĆNOST PODBREST – TERMITI    4-7
NK MLADOST JUNIORI – PRIJATELJI    2-2 (1-3)
SVJEŽA JAJA VUK – MARTI   7-2
     
Nedjelja, 17.07. (pozornica: Skandal band)    
HILDING ANDERS – MIP WEYLAND    1-7
ČUKOVEC 77 – FORUM    1-1 (2-3)
KAPLJICA – TRNAVA    6-0
NAUTIČKI KLUB LABUD – GK LOVAC    4:2
EUROKLIMA – SVJEŽA JAJA VUK    3:5
PRIJATELJI – MARTI    5:3
CB KAPLJICA – BAZA ANTRUM   1:6
     
Ponedjeljak, 18.07. (pozornica: Pisofkejk)    
ELMACO – ČUKOVEC 77    5-1
NK MLADOST JUNIORI – EUROKLIMA    2-2 (2-3)
CB GANI MNK KLUB 75 – HESPO    7-4
GK LOVAC – KOŠULJA PLAVA    4-0
TERMITI – PUČKO UČILIŠTE NOVAK    2-6
SVJEŽA JAJA VUK – CRVENI ÐAVOLI   7-1
     
Utorak, 19.07. (Springfest promo)    
TRNAVA – NAPRIJED    1-0
HILDING ANDERS – LPT    1-5
SVJEŽA JAJA VUK – NK MLADOST JUNIORI    8-5
MIP WEYLAND – CB KAPLJICA    5-3
NAUTIČKI KLUB LABUD – TERMITI 2    7-2
KRIGLIN BOYS – BUDUĆNOST PODBREST    3-1
MIP WEYLAND – CB GANI MNK KLUB 75    3-3 (3-2)
CRVENI ÐAVOLI – PRIJATELJI   1-3
     
Srijeda, 20.07. (pozornica: Kavaliri)    
MNK VARAŽDIN – BAD BOYS    11-0
TEAM SOLO MID – WHITE BOYS    3-5
CRVENI ÐAVOLI – MARTI    7-3
PUČKO UČILIŠTE NOVAK – BUDUĆNOST    3-1
TERMITI 2 – GK LOVAC    0-3
BAZA ANTRUM – HILDING ANDERS    3-0
EUROKLIMA – PRIJATELJI    2-0
CB KAPLJICA – CB GANI MNK KLUB 75   1-5
     
Četvrtak, 21.07. (pozornica: Mustač bend)    
WHITE BOYS – DRAŠKOVEC    9-1
MARTI – EUROKLIMA    0-4
TERMITI  – KRIGLIN BOYS    2-4
KOŠULJA PLAVA – NAUTIČKI KLUB LABUD    2-9
BAZA ANTRUM – MIP WEYLAND    2-3
NK MLADOST JUNIORI – CRVENI ÐAVOLI    0-3
LPT – MIP WEYLAND   1-4
PRIJATELJI – SVJEŽA JAJA VUK    2-2 (2-3)
LPT – CB KAPLJICA   3-0
     
Petak, 22.07. (pozornica: Opća Opasnost)    
DRAŠKOVEC – TEAM SOLDO MID   1-2
BAD BOYS – BISTRO HOLIDAY   3-1
LPT – BAZA ANTRUM   3-0
KRIGLIN BOYS – PUČKO UČILIŠTE NOVAK   3-2
MARTI – NK MLADOST JUNIORI   5-3
TERMITI 2 – KOŠULJA PLAVA   4-1
HILDING ANDERS – CB KAPLJICA   3-0
CB GANI MNK KLUB 75 – LPT   1-1
     
Subota, 23.07.    
19:30 NAPRIJED – KAPLJICA    
20:00 ¼ finale seniori C: B2 – A3 EUROKLIMA – CB GANI MNK KLUB 75
20:50 ¼ finale seniori D: A1 – B4 MIP WEYLAND – CRVENI ÐAVOLI
21:40 REVIJALNA: GRAD PRELOG – GRAD LETENYE
22:20 ¼ finale seniori E: A2 – B3 LPT – PRIJATELJI
23:10 ¼ finale seniori: B1 – A4: SVJEŽA JAJA VUK – BAZA ANTRUM
     
 >> 36. Skokov memorijal: Četvrtfinalni parovi malonogometnog turnira i raspored

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.