Vikend bez bodova: Porazi rukometašica Preloga i Zrinskog 2 te rukometaša Čakovca

Ponedjeljak, 16.10.2017.
rukomet
Rukometašice Preloga i Zrinskog Čakovec poražene su u susretima 2. kola 3. HRL Sjever. Prelog je ugostio Garešnicu i susret izgubio u drugom poluvremenu rezultatom 25:29. Domaće rukometašice prvih 30 mininuta zaključile su s pogotkom prednosti (16:15), no gošće su u nastavu preokrenule rezultat i pobijedile. Druga ekipa Zrinskog pak je tijesno izgubila u gostima kod Velikog Trojstva sa 17:16 (9:4). Čakovčanke su loše odigrale prvo poluvrijeme, a onda je s pet golova zaostatka stigla na minimalni, ali nije imala snage za preokret.

U trećem susretu kola Ivanec je slavio protiv Radnika s 28:20, a slobodan je bio Ludbreg.

Podsjetimo da je Zrinski u prvom kolu upisao pobjedu kod Ludbrega, a u trećem kolu igrat će protiv Ivanca. Prelog će prve bodove pokušati izboriti u trećem kolu protiv u gostima kod Radnika, koji je također bez bodova. Zrinski će u Čakovcu ugostiti Ivanec.

Slobodna: PITOMAČA 2

U 3 HRL Sjever kod rukometaša druga ekipa Čakovca izgubila je u gostima kod Koprivnice-Hangar 18 rezultatom 30:16. Domaćini su pitanje pobjednika riješili već u prvom dijelu koji su završili s 18:9.

Čakovečkoj momčadi ovo je prvi poraz nakon što je sezonu otvorila probjedom protiv KTC-a, a u sljedećem kolu ugostit će Bjelovar 2.