VIDEO/FOTO: RUKOMETNI KUP: Prelog protiv Ilove rutinski u drugi krug

Utorak, 12.11.2019.
Rukometaši Preloga pobijedili su Ilovu u susretu 1. krugu prednatjecanja za završnicu osmine finala Regije Sjever 47:33 (24:18).

Protiv drugoligaša Preložani su u Grubišnom Polju prvih petnaestak minuta lovili do dva gola zostatka. Nakon toga krenuo je preokret serijom 6-1 do 18. minute preuzeli su vodstvo s tri gola prednosti (12:15), a do isteka prvog dijela i povećali na +6. Dobra igra u nastavku vodila je rutinskoj pobjedi, a priliku su dobili i mladi igrači. U odsutnosti prvog vratara i kapetana Vanje Lončarića zbog ozljede, među vratnicama stajali su Nino Koprivec, Karlo Grabant i Borna Hranjec.

Strijelce su predvodili Vjeran Toplek s 10 te Denis Bogović i Niko Škvorc sa 7 golova.

U drugom krugu Prelog će u utorak igrati u gostima kod Novog Marofa.

Prije toga, momčad Dubravka Hozjaka okreće se ligaškom natjecanju, a u subotu će u spotskoj dvorani OŠ Prelog u susretu 10. kola 1. HRL Sjever ugostiti  Viroviticu, posljednje plasiranu momčad lige. Utakmica će početi u 18 sati.