Rezultati utakmica 4. klupskog prvenstva Međimurja na mantinele

Utorak, 25.12.2018.
Rezultati utakmica 4. klupskog prvenstva Međimurja na mantinele
zeljka@studiom.hr | Prvog dana 4. klupskog prvenstva Međimurja na mantinele u organizaciji Međimurskog nogometnog saveza (MNS) i Atona gdje se održava prvenstvo odigrano je 12 utakmica u seniorskoj, veteranskoj i U-14 kategoriji.

U nastavku donosimo rezultate odigranih utakmica:

Nedjelja, 23. prosinac:
(pioniri) ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN SLOGA (Čakovec)  2:4
(pioniri) ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC II – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA  4:2 
(pioniri) ŠN DINAMO-ZELENKO II – ŠN PETICA  4:3
(pioniri) ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC – ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA 10:2
(seniori) NK DINAMO (Palovec) – NK POLET (Pribislavec)  2:3
(seniori) NK ZASADBREG 77  – NK TRNOVEC  4:11
(seniori) NK MLADOST KOMET – NK PARAG 7:7 (4:3 p)
(seniori) NK TORPEDO (Križovec) – NK MLADOST (Ivanovec)  2:5                
(seniori) NK POLET (SMnM) – NK BRATSTVO (Preseka)  18:1
(veterani) NK SLOGA (Čakovec) – NK TRNAVA   11:2
(veterani) NK BORAC PMP (Turčišće) – NK VIDOVČAN 3:5
(veterani) NK NEDELIŠĆE – NK TRNAVA 2:2 (3:2 p)
 
Srijeda, 26. prosinac:
(pioniri) ŠN SVETI MARTIN – ŠN RUDAR  4:3
(pioniri) ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU  2:0
(pioniri) ŠN SLOGA (Čakovec) – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA  2:5
(pioniri) ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC II  3:8
(seniori) NK STRAHONINEC – NK MLADOST (Dekanovec)  5:5 (p. 5:6)
(seniori) NK SOKOL (Vratišinec) – NK PLAVI (Peklenica)  6:2 
(veterani) NK DUBRAVČAN (D. Dubrava) – NK BUDUĆNOST (Podbrest)   3:6
(veterani) NK SOKOL (Vratišinec) – NK OMLADINAC (Mačkovec)  7:9           
(seniori) NK MLADOST KOMET – NK TORPEDO (Križovec)  14:0
(seniori) NK MEĐIMUREC (DS) – NK HAJDUK (Brezje)  3:4     
(seniori) NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK ČSK  2:1              
(seniori) NK NEDELIŠĆE – NK JEDINSTVO (NSD)  7:2                                     
(veterani) NK VIDOVČAN – NK SLOGA (Čakovec)  3:4                          
(veterani) NK NEDELIŠĆE – NK BORAC PMP  13:3                    
(seniori) NK DUBRAVČAN (D. Dubrava) – NK BUDUĆNOST (Miklavec)  10:1
(seniori) NK DINAMO (Domašinec) – NK MURA (Hlapičina)  8:3
(seniori) NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK SPARTAK  3:4
(seniori) NK PUŠĆINE – NK RADNIČKI (Gardinovec)  11:1   
(seniori) NK OMLADINAC (DS) – NK JEDINSTVO (G. Mihaljevec)  5:4
(seniori) NK BRATSTVO (Preseka) – NK SLOBODA (Slakovec)  3:15
(seniori) NK POLET (SMnM) – NK PODTUREN  11:1

Četvrtak, 27. prosinac:

(pioniri) ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA – ŠN PETICA  4:5      
(pioniri) ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC – ŠN DINAMO-ZELENKO II  5:1
(seniori) NK PLAVI (Peklenica) – NK STRAHONINEC 3:11                                            
(seniori) NK RUDAR – NK SOKOL (Vratišinec)  6:4                                
(seniori) NK POLET (Pribislavec) – NK TRNOVEC  6:2
(seniori) NK DINAMO (Palovec) – NK ZASADBREG 77   9:0                                          
(seniori) NK JEDINSTVO (NSD) – NK BUDUĆNOST (Miklavec)  5:5 (p.3:1)
(veterani) NK OMLADINAC (NSR) – NK DUBRAVČAN (D. Dubrava)  3:4         
(veterani)NK BUDUĆNOST (Podbrest) – NK SOKOL (Vratišinec)  4:3
(seniori) NK SLOBODA (Slakovec) – NK Polet (SMnM)  2:6

Petak, 28. prosinac 
(pioniri) ŠN RUDAR – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU  6:2
(pioniri) ŠN SVETI MARTIN – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC III  2:3
(seniori) NK PARAG – NK MLADOST (Ivanovec)  2:17
(seniori) NK PODTUREN – NK SLOBODA (Slakovec)  4:4 (p. 3:1)                              
(seniori) NK NEDELIŠĆE – NK DUBRAVČAN (D. Dubrava)  6:2
(seniori) NK MEĐIMUREC – NK POBJEDA (G. Hrašćan)  7:3
(seniori) NK DUBRAVČAN (D. Dubrava) – NK JEDINSTVO (NSD)  10:0
(seniori) NK STRAHONINEC – NK RUDAR (M. Središće)  2:4
(seniori) NK MLADOST (Dekanovec) – NK PLAVI (Peklenica)  4:7
(seniori) NK JEDINSTVO (G. Mihaljevec) – NK PUŠĆINE  0:6

Subota, 29. prosinac

(veterani) TRNAVA – VIDOVČAN  1:12
(pioniri) ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN SLOGA (Čakovec)  5:1
(pioniri) ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (S) – ŠN DINAMO-ZELENKO  4:2
(pioniri) ŠN DINAMO-ZELENKO II – ŠN MALA SUBOTICA  6:0
(pioniri) ŠN PETICA – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC  0:3
(seniori) NK HAJDUK (Brezje) – NK ČSK  6:0
(seniori) NK PUŠĆINE – NK OMLADINAC (DS)  8:2
(veterani) NK SOKOL (Vratišinec) – NK OMLADINAC (NSR)  5:1
(veterani) NK OMLADINAC (Mačkovec) – NK BUDUĆNOST (Podbrest)  5:2
(veterani) NK SLOGA (Čakovec) – NK NEDELIŠĆE  4:4 (p.1:2)           
(seniori) NK RADNIČKI (Gardinovec) – NK JEDINSTVO (G. Mihaljevec)  0:6
(seniori) NK MURA (Hlapičina) – NK SPARTAK  5:8
(seniori) NK DINAMO (Domašinec) – NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC  4:3
(seniori) NK RUDAR – NK MLADOST (Dekanovec) 11:0
(seniori) NK SOKOL – NK STRAHONINEC  4:4 (p.2:1)
(seniori) NK BUDUĆNOST (Miklavec) – NK NEDELIŠĆE  2:6
(seniori) NK TORPEDO (Križovec) – NK PARAG  3:11          
(seniori ) NK MLADOST (Ivanovec) – NK MLADOST KOMET  3:4      
(seniori) NK ZASADBREG 77 – NK POLET (Pribislavec)  3:5            
(seniori) NK TRNOVEC – NK DINAMO (Palovec)  6:7

Nedjelja, 30. prosinac

(pioniri) ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN RUDAR  1:2
(pioniri) ŠN SVETI JURAJ NA BREGU – ŠN SVETI MARTIN  0:11
(seniori) NK PODTUREN – NK BRATSTVO (Preseka)  10:1
(seniori) NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK HAJDUK (Brezje)  1:4
(seniori) NK ČSK (Čehovec) – NK MEĐIMUREC (DS) 2:8
(veterani) NK OMLADINAC (NSR) – NK OMLADINAC (Mačkovec)  7:1
(veterani) NK DUBRAVČAN (D. Dubrava) – NK SOKOL (Vratišinec)  1:3
(seniori) NK MLADOST (Dekanovec) – NK SOKOL (Vratišinec)  2:8
(seniori) NK PLAVI (Peklenica) – NK RUDAR  2:4
(seniori) NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK MURA (Hlapičina)  5:4
(veterani) NK VIDOVČAN – NK NEDELIŠĆE  4:6        
(veterani) NK BORAC PMP – NK SLOGA (Čakovec)  1:9
(seniori) NK SPARTAK – NK DINAMO (Domašinec)  4:6
(seniori) NK OMLADINAC (DS) – NK RADNIČKI (Gardinovec)  5:1


Rezultati utakmica osmine finala - seniori:

NK RUDAR M. Središće – NK MLADOST Ivanovec  10:2
NK Polet SMNM – NK DINAMO Palovec  9:3
NK HAJDUK Brezje – NK DUBRAVČAN Donja Dubrava  9:6
NK PUŠĆINE – NK Spartak Mala Subotica  3:3 (6m 2:0)
NK MLADOST KOMET Prelog – NK SOKOL Vratišinec  3:2
NK POLET Pribislavec – NK PODTUREN  2:2 (6m 1:3)
NK NEDELIŠĆE  – NK MEĐIMUREC  2:3
NK DINAMO DomašinecNK OMLADINAC Držimurec-Strelec  6:3

Rezultati utakmica četvrtak, 3.1.:
(veterani) TRNAVA – BORAC PMP  8:5         
seniori ¼ finale: NK MEĐIMUREC - NK DINAMO Domašinec  1:1 (9m 0:2)
(veterani) OMLADINAC (M) – DUBRAVČAN (GD)  4:5
seniori ¼ finale: NK PODTUREN – NK MLADOST KOMET  4:2
(veterani)  BUDUĆNOST (P) – OMLADINAC (NSR)  3:3         
seniori ¼ finale: NK PUŠĆINE – NK HAJDUK Brezje  3:1
seniori ¼ finale: NK POLET (SMNM) - NK RUDAR  9:0

Raspored polufinala petak:

U-14: ŠN MEĐIMURJE Čakovec II –  ŠN MEĐIMURJE Čakovec  6:4
veterani: NK BUDUĆNOST Podbrest - NK NEDELIŠĆE  3:1
U-14: ŠN Sveti Martin – ŠN DINAMO-ZELENKO U-14  2:2 p. 2:3
revijalna utakmica djevojčice NŠ MEĐIMURJE 2004. – NŠ MEĐIMURJE 2005.
seniori: NK DINAMO (D) - NK PODTUREN  4:3
nastup plesno gimnastičkog kluba FLIK Šenkovec
veterani: NK SLOGA Čakovec – NK OMLADINAC Mačkovec  2:7
nastup plesno gimnastičkog kluba FLIK Šenkovec
seniori: NK PUŠĆINE- NK POLET(SMnM)  0:3

Rezultati utakmica finalnog dana:
3. mjesto U-14: ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC II – ŠN SVETI MARTIN  3:7
3. mjesto veterani: NK NEDELIŠĆE - NK OMLADINAC Mačkovec  6:2
3. mjesto seniori: NK Pušćine – NK PODTUREN  4:3
Finale U-14: NŠ MEĐIMURJE ČAKOVEC – ŠN DINAMO ZELENKO  4:0
Finale veterani: NK BUDUĆNOST Podbrest – NK SLOGA Čakovec  2:7
Finale seniori: NK POLET SMNM – NK DINAMO Domašinec  7:4

>> Raspored utakmica 4. klupskog prvenstva Međimurja na mantinele