REMI MEĐIMURJA I POLETA Uzvrat odlučuje putnika u finale Kupa MNS-a

Srijeda, 17.04.2019.
Nogometaši Međimurja Čakovec i Poleta Svetog Martina na Muri odigrali su 2:2 (2:2) u prvoj utakmici polufinala Kupa Međimurskog nogometnog saveza na stadionu Mladosti u Čakovcu.

Protiv domaćeg favorita momčad Marija Kovačevića ušla je furiozno, već do 10. minute stvorila dvostruku prednost. U 7. minuti strijelac prvog gola bio je Dejan Mezga, a samo tri minute kasnije na 2:0 povisio je Mario Turk. No, branitelju naslova nije trebalo dugo da se vrati u igru. Zaostatak je smanjio Ivan Ikić u 20., već u 26. minuti poravnao je rezultat Nino Patafta. Egal na poluvremenu, a u nastavku pogodaka više nije bilo.

Prvi putnik u finale tako će biti poznat nakon uzvrata koji će se igrati 1. svibnja u Svetom Martinu na Muri.

Istog dana u Svetoj Mariji prvu utakmicu polufinala igrat će drugi par domaća Mladost i Nedelišće, a uzvrat je na rasporedu 8. svibnja. Obje utakmice igrat će u 17 sati.