Raspored utakmica 4. klupskog prvenstva Međimurja na mantinele

Srijeda, 19.12.2018.
ATON - dvoransko prvenstvo na mantinele
zeljka@studiom.hr | Nakon javnog izvlačenja određeni su parovi i satnica 4. klupskog prvenstva Međimurja na mantinele u organizaciji Međimurskog nogometnog saveza (MNS) i Atona gdje će biti održano prvenstvo, a počet će u nedjelju u 15 sati.

Otvorit će ga utakmica u konkunrenciji pionira Dinamo-Zelenko - Sloga Čakovec. Poznata je satnica razigravanja po skupinama do 30. prosinca.
 
 
Nedjelja, 23. prosinac:
15:00 (pioniri) ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN SLOGA (Čakovec)                                   
15:25 (pioniri) ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC II – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA      15:50 (pioniri) ŠN DINAMO-ZELENKO II – ŠN PETICA                                                 
16:15 (pioniri) ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC – ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA        
16:40 (seniori) NK DINAMO (Palovec) – NK POLET (Pribislavec)             
17:15 (seniori) NK ZASADBREG 77  – NK TRNOVEC                                                  
17:50 (seniori) NK MLADOST KOMET – NK PARAG                                                   
18:25 (seniori) NK TORPEDO (Križovec) – NK MLADOST (Ivanovec)                          
19:00 (seniori) NK POLET (SMnM) – NK BRATSTVO (Preseka)                        
19:35 (veterani) NK SLOGA (Čakovec) – NK TRNAVA                  
20:10 (veterani) NK BORAC PMP – NK VIDOVČAN  
20:45 (veterani) NK NEDELIŠĆE – NK TRNAVA

Srijeda, 26. prosinac
10:00 (pioniri) ŠN SVETI MARTIN – ŠN RUDAR
10:25 (pioniri) ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU
10:50 (pioniri) ŠN SLOGA (Čakovec) – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA
11:15 (pioniri) ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC II
11:40 (seniori) NK STRAHONINEC – NK MLADOST (Dekanovec)                                
12:15 (seniori) NK SOKOL (Vratišinec) – NK PLAVI (Peklenica)
12:50 (veterani)NK DUBRAVČAN (D. Dubrava) – NK BUDUĆNOST (Podbrest) 
13:25 (veterani) NK SOKOL (Vratišinec) – NK OMLADINAC (Mačkovec)                    
14:00 (seniori) NK MLADOST KOMET – NK TORPEDO (Križovec)
14:35 (seniori) NK MEĐIMUREC (DS) – NK HAJDUK (Brezje)              
15:10 (seniori) NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK ČSK                       
15:45 (seniori) NK NEDELIŠĆE – NK JEDINSTVO (NSD)                                               
16:20 (veterani)NK VIDOVČAN – NK SLOGA (Čakovec)                        
16:55 (veterani)NK NEDELIŠĆE – NK BORAC PMP                                
17:30 (seniori) NK DUBRAVČAN (D. Dubrava) – NK BUDUĆNOST (Miklavec)    
18:05 (seniori) NK DINAMO (Domašinec) – NK MURA (Hlapičina)
18:40 (seniori) NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK SPARTAK
19:15 (seniori) NK PUŠĆINE – NK RADNIČKI (Gardinovec)       
19:50 (seniori) NK OMLADINAC (DS) – NK JEDINSTVO (G. Mihaljevec)
20:25 (seniori) NK BRATSTVO (Preseka) – NK SLOBODA (Slakovec)
21:00 (seniori) NK POLET (SMnM) – NK PODTUREN

Četvrtak, 27. prosinac
16:00 (pioniri) ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA – ŠN PETICA                             
16:25 (pioniri) ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC – ŠN DINAMO-ZELENKO II                    
16:50 (seniori) NK PLAVI (Peklenica) – NK STRAHONINEC                                          
17:25 (seniori) NK RUDAR – NK SOKOL (Vratišinec)                                         
18:00 (seniori) NK POLET (Pribislavec) – NK TRNOVEC                                                
18:35 (seniori) NK DINAMO (Palovec) – NK ZASADBREG 77                                        
19:10 (seniori) NK JEDINSTVO (NSD) – NK BUDUĆNOST (Miklavec)
19:45 (veterani) NK OMLADINAC (NSR) – NK DUBRAVČAN (D. Dubrava)         
20:20 (veterani) NK BUDUĆNOST (Podbrest) – NK SOKOL (Vratišinec)

Petak, 28. prosinac
16:00 (pioniri) ŠN RUDAR (M. Središće) – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU             
16:25 (pioniri) ŠN SVETI MARTIN – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC III                          
16:50 (seniori) NK PARAG – NK MLADOST (Ivanovec)                                                    
17:25 (seniori) NK PODTUREN – NK SLOBODA (Slakovec)                                           
18:00 (seniori) NK NEDELIŠĆE – NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava)   
18:35 (seniori) NK MEĐIMUREC – NK POBJEDA (G. Hrašćan)
19:10 (seniori) NK DUBRAVČAN (D. Dubrava) – NK JEDINSTVO (NSD)
19:45 (seniori) NK STRAHONINEC – NK RUDAR              
20:20 (seniori) NK MLADOST (Dekanovec) – NK PLAVI (Peklenica)      
20:55 (seniori) NK JEDINSTVO (G. Mihaljevec) – NK PUŠĆINE

Subota, 29. prosinac
9:25 (veterani) TRNAVA (Goričan) - VIDOVČAN (D. Vidovec)
10:00 (pioniri) ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN SLOGA (Čakovec)           
10:25 (pioniri) ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (S) – ŠN DINAMO-ZELENKO      
10:50 (pioniri) ŠN DINAMO-ZELENKO II – ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA     
11:25 (pioniri) ŠN PETICA – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC
11:50 (seniori) NK HAJDUK (Brezje) – NK ČSK                           
12:25 (seniori) NK PUŠĆINE – NK OMLADINAC (DS)                                        
13:00 (veterani) NK SOKOL (Vratišinec) – NK OMLADINAC (NSR)
13:35 (veterani) NK OMLADINAC (Mačkovec) – NK BUDUĆNOST (Podbrest) 
14:10 (veterani) NK SLOGA (Čakovec) – NK NEDELIŠĆE                                                
14:45 (seniori) NK RADNIČKI (Gardinovec) – NK JEDINSTVO (G. Mihaljevec)    
15:20 (seniori) NK MURA (Hlapičina) – NK SPARTAK                        
15:55 (seniori) NK DINAMO (Domašinec) – NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC  
16:30 (seniori) NK RUDAR – NK MLADOST (Dekanovec)                                  
17:05 (seniori) NK SOKOL – NK STRAHONINEC                                                
17:40 (seniori) NK BUDUĆNOST (Miklavec) – NK NEDELIŠĆE                                    
18:15 (seniori) NK TORPEDO (Križovec) – NK PARAG                                                  
18:50 (seniori )NK MLADOST (Ivanovec) – NK MLADOST KOMET                            
19:25 (seniori) NK ZASADBREG 77 – NK POLET (Pribislavec)                                      
20:00 (seniori) NK TRNOVEC – NK DINAMO (Palovec)                                                 

Nedjelja, 30. prosinac
10:30 (pioniri) ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN RUDAR
10:55 (pioniri) ŠN SVETI JURAJ NA BREGU – ŠN SVETI MARTIN                              
11:20 (seniori) NK PODTUREN – NK BRATSTVO (Preseka)       
11:55 (seniori) NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK HAJDUK (Brezje) 
12:30 (seniori) NK ČSK (Čehovec) – NK MEĐIMUREC (DS)      
13:05 (veterani) NK OMLADINAC (NSR) – NK OMLADINAC (Mačkovec
13:40 (veterani) NK DUBRAVČAN (D. Dubrava) – NK SOKOL (Vratišinec) 
14:15 (seniori) NK MLADOST (Dekanovec) – NK SOKOL (Vratišinec)  
14:50 (seniori) NK PLAVI (Peklenica) – NK RUDAR
15:25 (seniori) NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK MURA (Hlapičina)        
16:00 (veterani) NK VIDOVČAN – NK NEDELIŠĆE        
16:35 (veterani) NK BORAC PMP – NK SLOGA (Čakovec)                                 
17:10 (seniori) NK SPARTAK – NK DINAMO (Domašinec)                     
17:45 (seniori) NK OMLADINAC (DS) – NK RADNIČKI (Gardinovec)


Satnica i parovi osmine finala seniora 2.1:
16:00 A1 NK RUDAR  – H2 NK MLADOST Ivanovec
16:35 B1 NK Polet SMnM – G2 NK DINAMO Palovec
17:10 C1 NK HAJDUK Brezje – F2 NK DUBRAVČAN
17:45 D1 NK PUŠĆINE – E2 NK Spartak M. Subotica
18:20 H1 NK MLADOST KOMET – A2 NK SOKOL Vratišinec
18:55 G1 NK POLET Pribislavec – B2 NK PODTUREN
19:30 F1 NK NEDELIŠĆE  – C2 NK MEĐIMUREC
20:05 E1 NK DINAMO Domašinec – D2 NK OMLADINAC (DS)
 
Raspored utakmice 3.1.:
16:00 (veterani) TRNAVA – BORAC PMP                                                      
16:35 seniori ¼ finale:   -  F1-C2/E1-D2
17:10 (veterani) OMLADINAC (M) – DUBRAVČAN (GD)
17:45 seniori ¼ finale -  G1-B2/H1-A2
18:20 (veterani) BUDUĆNOST (P) – OMLADINAC (NSR)       
18:55 seniori ¼ finale -  D1-E2/C1-F2
19:30 seniori ¼ finale -  B1-G2/A1-H2
 
Raspored polufinala 4.1.:
16:30 (pioniri) A1 ŠN MEĐIMURJE Čakovec II – B1 ŠN MEĐIMURJE Čakovec        
16:55 A1/B2 NK Nedelišće - veterani           
17:30 (pioniri) C1 ŠN Sveti Martin - najbolji drugoplasirani ŠN DINAMO-ZELENKO
18:00 revijalna utakmica djevojčice 
18:25 prva utakmica - seniori 
19:00 nastup plesne skupine
19:10 B1 NK SLOGA Čakovec - A2 - veterani
19:45 nastup plesne skupine
19:55 druga utakmica - seniori


Raspored odigravanja utakmica 3.1.:
16:00 (veterani) TRNAVA – BORAC PMP         
16:35 1/4 finale seniori: NK MEĐIMUREC - NK DINAMO Domašinec 
17:10 (veterani) OMLADINAC (M) – DUBRAVČAN
17:45 1/4 finale seniori: NK PODTUREN – NK MLADOST KOMET
18:20 (veterani) BUDUĆNOST (P) – OMLADINAC (NSR)  
18:55 1/4 finale seniori: NK PUŠĆINE – NK HAJDUK Brezje
19:30 1/4 finale seniori: NK POLET (SMnM) - NK RUDAR       


Raspored utakmica polufinala, 4.1.:
16:30 pioniri U-14: ŠN MEĐIMURJE Čakovec II –  ŠN MEĐIMURJE Čakovec 
16:55 veterani: NK BUDUĆNOST Podbrest - NK NEDELIŠĆE
17:30 pioniri U-14: ŠN Sveti Martin – ŠN DINAMO-ZELENKO U-14
18:00 revijalna utakmica djevojčice  NŠ MEĐIMURJE 2004. – NŠ MEĐIMURJE 2005.
18:25 seniori: NK DINAMO (D) - NK PODTUREN
19:00 nastup plesno gimnastičkog kluba FLIK Šenkovec
19:10 veterani: NK SLOGA Čakovec – NK OMLADINAC Mačkovec
19:45 nastup plesno gimnastičkog kluba FLIK Šenkovec
19:55 seniori: NK PUŠĆINE- NK POLET(SMnM)

Raspored finalnog dana, 5.1.: 
16:00 3. mjesto U-14: ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC II – ŠN SVETI MARTIN
16:25 3. mjesto veterani: NK NEDELIŠĆE - NK OMLADINAC Mačkovec
17:15 3. mjesto seniori: NK Pušćine – NK PODTUREN
17:50 revijalna U-6 ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA PRUGIĆI – NŠ MEĐIMURJE ČAKOVEC
18:10 nastup mažoretkinja Nedelišća
18:15 finale U-14 NŠ MEŠIMURJE ČAKOVEC – ŠN DINAMO ZELENKO
18:40 podjela nagrada za U-14
18:55 nastup mažoretkinja Nedelišća
19:00 finale veterani: NK BUDUĆNOST Podbrest – NK SLOGA Čakovec
19:30 podjela nagrada za veterane
19:45 nagradna igra za gledatelje
20:00 finale seniori: NK POLET SMnM – NK DINAMO Domašinec
20:15 nastup mažoretkinja Nedelišća
20:35 podjela nagrada za seniore