Pušćine, Mladost, Polet i Dinamo polufinalisti Klupskog prvenstva Međimurja na mantinele

Četvrtak, 04.01.2018.
Pušćine, Mladost, Polet i Dinamo polufinalisti Klupskog prvenstva Međimurja na mantinele
NK Pušćine i NK Mladost Komet Prelog te NK Polet SMnM i NK Dinamo Palovec polufinalni su parovi u konkurenciji seniora na 3. Klupskom prvenstvu Međimurja na mantinele.

>> Raspored i rezultati završnice 3. Klupskog prvenstva Međimurja na mantinele 

Nogometaši Pušćina polufinale su izborili pobjedom nad Podturnom u regularnom dijelu susreta, iako su protivnici u završnici imali priliku izjednačiti te odvesti susret do raspucavanja, no to im nije uspjelo. U polufinalu će igrati protiv Mladosti Komet iz Preloga koja je u četvrtfinalnom ogledu u lutriji deveteraca svladala Međimurec sa 8:7. Bio je to najneizvjesniji četvrtfinalni ogled u kojem je poražena momčad bila nadomak četvrtfinalu nakon što je u regularnom dijelu vodila sa 4:2, no Mladost je do isteka uspjela izjednačiti te u raspucavanju iskoristila drugu šansu za prolaz u poluzavršnicu.

Aktualni prvak Polet u polufinale je prošao sigurnom pobjedom nad Rudarom iz Murskog Središća sa 7:0, a lakše od očekivanog slavio je i Dinamo nad Slobodom sa 7:2.
 
Poznati su i četvrtfinalni parovi u konkurenciji U-14, a polufinalne utakmice na rasporedu su u petak kada se na terene u Atonu vraćaju i veterani, a bit će odigrana i revijalna utakmica između ŽNK Trnava i ŽNK Katarina Zrinski.

Prvenstvo se odigrava u Atonu u Nedelišću.
 
Rezultati četvrtfinalnih susreta:
(pioniri)  ŠN ZELENKO-DINAMO – ŠN FOR  3:6
(pioniri)  ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC I – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III  4:1
(seniori)  NK PODTUREN - NK PUŠĆINE  2:3
(seniori)  NK MEĐIMUREC - NK MLADOST KOMET 4:4 (p 3:4)
(pioniri)  ŠN SVETI MARTIN – ŠN MEĐIMUREC-SLOBOBODA (S)  2:0
(pioniri)  ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN NEDELIŠĆE-STRAHONINEC  9:0
(seniori)  NK POLET (SMnM) - NK RUDAR  7:0
(seniori)  NK DINAMO PALOVEC - NK SLOBODA (S) 7:2
 
Raspored polufinalnih susreta u petak, 5. siječnja:
pioniri ŠN FOR – ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC I  0-10
veterani NK NEDELIŠĆE – NK SLOGA ČAKOVEC  8-7
pioniri ŠN SVETI MARTIN NA MURI – ŠN DINAMO ZELENKO  1-3
seniori NK PUŠĆINE – NK MLADOST KOMET  3-2
revijalna: ŽNK KATARINA ZRINSKI ČAKOVEC - ŽNK TRNAVA GORIČAN 
veterani NK OMLADINAC NSR – NK POLET PRIBISLAVEC  2-4
seniori NK POLET (SMnM)- NK DINAMO PALOVEC  4-0