FOTO: Završnica 39. Skokovog memorijala u konkurenciji pionira

Četvrtak, 25.07.2019.
FOTO: Završnica 39. Skokovog memorijala u konkurenciji pionira
Foto galerija
FOTO: Završnica 39. Skokovog memorijala u konkurenciji pionira
U Parku mladosti odigrana je završnica 39. malonogometnog memorijala ing. Vladimira Skoka i u konkurenciji pionira!

U konkurenciji mlađih pionira naslov pobjednika uzela je ekipa Fitnes In Slavenaši, a u finalu je nadigrala Forum s 2:0. Treći je NK Čukovec 77 Sveta Marija koja je u borbi za trofej bila bolja od NK Naprijeda sa 4:0.
 
Najbolji igrač: Leon Geci (Fitnes In Slavenaši)
Najbolji strijelac: Orehovec Gabrijel 11  pogodaka (NK Čukovec 77 Sveta Marija)
Najbolji golman: Šimun Sokač (Forum)

Forum: Šimun Sokač, Noa Kuhanec, Marko Vuk, Vito Jarni, Ivano Granatir, Noel Bukal, Toni Vranešić, Zoran Barlović, Filip Novak

Fitness in Slavenaši: Gabrijel Podhraški, Leon Geci, Domagoj Maltar, Filip Pomahač, Roko Lokotar, Tin Blažotinec, Filip Miklošić, Noa Volf, Antun Horvat, Ivan Bilješko

NK Čukovec 77 Sveta Marija: Noa Mihoci, Abel Goričanec, Ivan Kvakan, Fran Poljak, Erik Orehovec, Karlo Mandlin, Domagoj Madić, Gabriel Orehovcec,

NK Naprijed Cirkovljan: Josip Mesarek, Luka Vargek, Patrik Horvat, Stjepan Kiš, Jakob Sever, Dinko Sačić, Vito Lukačić, Emanuel Hižman, Filip Balaban, Semi Selimi, Lovro Horvat, Lovro Kralj, Domagoj Madić
 

Kod starijih pionira pobjednici su Transferi, a u finalu su sa 4:0 nadigrali vršnjake ekipa Črne Vrane, dok je  u borbi za treće mjesto slavio Spektar pobijedivši Forum 2:1.
 
Najbolji igrač: Antun Puljić (Transferi)
Najbolji strijelac: Fran Antolović - 10 pogodaka (Transferi)
Najbolji golman: Roko Zrna (Transferi)

Transferi: Roko Zrna, Antun Puljić, Dorian Balog, Fran Antolović, Borna Lesjak, Edo Novak, Borna Batisweiler

Črne Vrane: Luka Čonkaš, Alen Gudlin, Robert Vugrinec, Jakob Jakšić, Erik Krznar, Erik Kranjec, Patrik Dominić, Josip Dominik, Leon Strnad
 
Spektar: Ivan Šelja, Luka Blagus, Borna Černov, Fran Pintač, Nino Vargek, Tin Horvat

Forum: Benjamin Kovačić, Dorian Andročec, Lovro Hozjak, Andro Sokač, Viktor Glavina, Saaša Kočet, Dominik Petković, Karlo Mlinarić, Jakov Gotal, Karlo Balent

Pehare i nagrade ekipama su dodijelili Željko Sokač, predsjednik NK Mladosti Komet, Ljubomir Kolarek, gradonačelnik, i Đuro Ujlaki, predsjednik Gradskog vijeća.
 
Rezultati završnice:
ml. pioniri za 3. mjesto:  NK ČUKOVEC 77 - NK NAPRIJED  4:0
st. pioniri za 3. mjesto: SPEKTAR - CB FORUM  2:1
ml. pioniri finale: FORUM - FITNESS INN SLAVENAŠI - FORUM  0:2
st. pioniri finale: TRANSFERI - ČRNE VRANE  4:0

>> 39. Skokov memorijal: Rezultati malonogometnih utakmica