Subota, 30.03.2019.
Foto galerija
Piše: Željka Švenda | Nogometaši Mladosti Komet pobijedili su Dinamo Domašinec 3:0 (1:0) u susretu 19. kola 4. NL skupina Čakovec-Varaždin.

Domaćini su u Parku mladosti u Prelogu poveli pogotkom Denisa Golubića u 30. minuti, a u drugom je pobjedu potvrdio dvostruki strijelac Emanuel Pintarić, u 55. i 89. minuti.

• Odigrali smo jako dobru utakmicu, bili smo bolji u svim segmentima i mislim da je na omjer prikazanog i šansi konačan rezultat i premalen - prokomentirao je trener Preložana Gregor Bunc, a nadovezao se i dokapetan Nikola Bukal: Već na zagrijavanju vidjelo se da smo sto posto koncentrirani na utakmicu i mislim da smo u svim segmentima igre bili bolji od gostiju, iako smo ih maksimalno repektirali, ali smo zasluženo osvojili tri boda.

Preložanima je ovo druga pobjeda (Međimurec) u proljetnom dijelu prvenstva, uz po jedan remi (Sloga Čakovec) i poraz (Nedelišće).

U globalu, dobar nastavak nakon teške jeseni …

• Rezultat je to i dobrih priprema i dobre strategije našeg trenera. Svi smo maksimalno radili kroz zimu i to dolazi na naplatu. Imamo i odličan spoj mladosti i iskustva, zaključuje Bukal.

Razočarani porazom, gosti su odbili komentirati utakmicu ...

Na ljestvici Mladost je s 26 bodova deveta koliko ima i deseti Dinamo, s bodom manje slijedi ih Nedeljanec, no on ima i utakmicu manje koju će igrati sutra protiv Podravine.