8. MNT Podturen: Skupine i raspored utakmica prvog vikenda

Subota, 07.01.2017.
MNT Podturen_2016
Natjecanjem po skupinama u subotu od 14 sati počinje 8. malonogometni turnir NK Podturen.
 
U četiri kategorije prijavljeno je ukupno 39 ekipa. Kod seniora 17 momčadi podijeljeno je u četiri skupine, dvije su skupine kod starijih pionira, a po jedna u kategoriji mlađih pionira i veterana.  Turnira se igra vikendima u sportskoj dvorani u Podturnu, a fainle je na rasporedu u nedjelju, 29. siječnja. Skupine i raspored utakmica prvog vikenda donosimo u nastavku.
 
SENIORI
Skupina A: MIP WEYLAND, NK PODTUREN, PICERIJA ŠUT, KAFE ROK
Skupina B: TRANSPORT MAJNIĆ, BAJZOVI DVORI, SENTAR M, ZEC, CAFFE BAR BARFLY
Skupina C: OPG SRPAK, FC CROBOYS - CB SARA, INTER VILIČARI, AMSTERDAM
Skupina D: TEAM SALE – PIZZA HIT, PLAVI PEKLENICA, LEŠKO, CMC OBRADA
 
VETERANI
Skupina A: TRG KALVARIJE, PRIJATELJI, IZABRANI, CEE- MARKOV TRADE, NK PODTUREN, NK ŠTEFANEC
 
STARIJI PIONIRI
Skupina A: ALUPLAST, PODRAVCI, SKB & EMEDJIMURJE.HR, OSMICA, NOGOMETAŠ 13 I
Skupina B: AS TOMI, TEAM SALE – PIZZA HIT, CLUB MASTERS, ZELENKO-DINAMO, NOGOMETAŠI 13 II
 
MLAĐI PIONIRI
Skupina A: ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO I, ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO II, ŠN NOGOMETAŠ 13 I, ŠN NOGOMETAŠ 13 II, NK BUDUĆNOST I, NK BUDUĆNOST I
 
Raspored utakmica u subotu, 7. siječnja:
14:00 (mlađi pioniri A) ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO I – BUDUĆNOST II
14:25 (mlađi pioniri A) ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO II – BUDUĆNOST I
14:50 (mlađi pioniri A) ŠN NOGOMETAŠ 13 I – ŠN NOGOMETAŠ 13 II
15:15 (pioniri A) ALUPLAST – ŠN NOGOMETAŠ 13 I
15:50 (pioniri A) PODRAVCI – OSMICA
16:25 (pioniri B) AS TOMI – ŠN NOGOMETAŠ 13 II
17:00 (pioniri B) TEAM SALE-PIZZA HIT – ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO
17:35 (veterani) TRG KALVARIJE – NK ŠTEFANEC
18:10 (veterani) PRIJATELJI – NK PODTUREN
18:45 (veterani) IZABRANI – CEE-MARKOV TRADE
19:20 (seniori D) TEAM SALE-PIZZA HIT – CMC OBRADA
19:55 (seniori B) BAJZOVI DVORI – CENTAR M
20:30 (seniori C) FC CROBOYS-CB SARA – INTER VILIČARI
20:05 (seniori D) PLAVI PEKLENICA - LEŠKO
21:40 (seniori A) MIP WEYLAND – KAFE ROK
 
Raspored utakmica u nedjelju, 8. siječnja:
14:30 (mlađi pioniri) ŠN NOGOMETAŠ 13 II – NK BUDUĆNOST I
14:55 (mlađi pioniri) NK BUDUĆNOST II – ŠN NOGOMETAŠ 13 I
15:20 (pioniri A) PODRAVCI – SKB&EMEDJIMURJE.HR
15:55 (veterani) NK PODTUREN – IZABRANI
16:30 (veterani) NK ŠTEFANEC – CEE-MARKOV TRADE
17:05 (veterani) TRG KALVARIJE – PRIJATELJI
17:40 (seniori A) NK PODTUREN – PICERIJA ŠUT
18:15 (seniori C) OPG SRPAK - AMSTERDAM
18:50 (seniori D) CMC OBRADA - LEŠKO
19:25 (seniori B) BAJZOVI DVORI - ZEC
20:00 (seniori B) TRANSPORTI MAJNIĆ – CAFE BAR BARFLY