8. MNT Podturen: Rezultati utakmica

Srijeda, 18.01.2017.
MNT Podturen_2016
Rezultati odigranih utakmica 8. malonogometnog turnira NK Podturen. Utakmice se igraju vikendima u sportskoj dvorani u Podturnu. Finale je na rasporedu 29. siječnja.


MLAĐI PIONIRI

Tablica:
1. ŠN ZELENKO/ŠN DINAMO II 3 3 0 0 18:0 18 9
2. ŠN ZELENKO/ŠN DINAMO I 4 3 0 1 18:1 17 9
3. ŠN NOGOMETAŠ 13 I 3 2 1 0 15:5 10 7
4. NK BUDUĆNOST I 4 1 1 2 5:14 -9 4
5. ŠN NOGOMETAŠ 13 II 4 1 0 3 8:12 -4 3
6. NK BUDUĆNOST 4 0 1 4 1:33 -32 1

Rezultati utakmica:
ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO I – NK BUDUĆNOST II 9:0
ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO II – NK BUDUĆNOST I 7:0

ŠN NOGOMETAŠ 13 I – ŠN NOGOMETAŠ 13 II 3:2
ŠN NOGOMETAŠ 13 II – NK BUDUĆNOST I 1:2
ŠN NOGOMETAŠ 13 I – NK BUDUĆNOST II 9:0

NK BUDUĆNOST II – ŠN NOGOMETAŠ 13 II 1:5
NK BUDUĆNOST I – ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO I 0:9
NK BUDUĆNOST I - ŠN NOGOMETAŠ 13 I 3:3 (2:0)

ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO I – ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO II 0:1
ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO II – BUDUĆNOST II 10:0
ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO II – ŠN NOGOMETAŠ II 6:0

MP ŠN NOGOMETAŠ 13 II - ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO II 1:2
MP ŠN NOGOMETAŠ 13 I ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO I 0:3
MP NK BUDUĆNOST II NK BUDUĆNOST I  1:9
MP ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO II ŠN NOGOMETAŠ 13 I 3:1


PIONIRI
Skupina A


Tablica:
1. ALUPLASTIK 3 2 1 0 13:4 9 7
2. SKB & emedjimurje.hr 2 1 1 0 3:2 1 4
3. PODRAVCI 2 1 0 1 8:4 4 3
4. OSMICA 3 1 0 2 16:14 2 3
5. ŠN NOGOMETAŠI 13 I 2 0 0 2 5:21 -16 0

Rezultati utakmica:
ALUPLASTIK – ŠN NOGOMETAŠ 13 I 9:1
ALUPLASTIK – OSMICA 3:2

PODRAVCI – OSMICA 7:2
PODRAVCI – SKB&emedjimurje 1:2

OSMICA – ŠN NOGOMETAŠ 13 I 12:4
SKB&emedjimurje – ALUPLASTIK 1:1 (2:1)
 
ALUPLASTIK - PODRAVCI 5:1
ŠN NOGOMETAŠ 13 I - SKB&emedjimurje 0:8
PODRAVCI - ŠN NOGOMETAŠ 13 I 9:3
SKB&emedjimurje - OSMICA 8:0

Skupina B:
Tablica: 
1. AS TOMI 3 3 0 0 27 1:26 9
2. TEAM SALE-PIZZA HIT 3 3 0 0 24:1 23 9
3. ŠN NOGOMETAŠ 13 II 3 1 0 2 4:20 -16 3
4. ŠN ZELENKO/ŠN DINAMO 3 1 0 2 4:25 -21 3
5. LEFRA 3 0 0 3 0:12 -12 0

Rezultati utakmica:
AS TOMI – ŠN NOGOMETAŠ 13 II 12:1
AS TOMI – ŠN NOGOMETAŠ-ŠN DINAMO 12:0

TEAM SALE-PIZZA HIT – ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO 13:1
TEAM SALE-PIZZA HIT – ŠN NOGOMETAŠ 13 II 8:0
TEAM SALE-PIZZA HIT – LEFRA 3:0 (bb)

LEFRA – AS TOMI 0:3 (bb)
LEFRA – ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO 0:3 (bb)

ŠN ZELENKO-ŠN DINAMO - ŠN NOGOMETAŠ 13 II 2:3
AS TOMI - TEAM SALE-PIZZA HIT 2:1
ŠN NOGOMETAŠ 13 II - LEFRA 3:0 (bb)

VETERANI
Ljestvica:
1. CEE-MARKOV TRADE 4 4 0 0 19 3 16 12
2. NK PODTUREN 3 2 0 1 11 8 3 6
3. TRG KALVARIJE 4 1 2 1 10 9 1 5
4. PRIJATELJI 3 1 0 2 10 15 -5 3
5. IZABRANI 3 0 1 2 4 10 -6 1
6. NK JADRAN ŠTEFANEC 3 0 1 2 7 16 -9 1
 
Rezultati utakmica: 
TRG KALVARIJE – NK JADRAN ŠTEFANEC 2:2 (1:3)
TRG KALVARIJE – PRIJATELJI 5:1
TRG KALVARIJE – CEE-MARKOV TRADE 0:3 (bb)

NK PODTUREN – IZABRANI 3:1
NK JADRAN ŠTEFANEC – CEE-MARKOV TRADE 2:8
IZABRANI – CEE-MARKOV TRADE 0:4
IZABRANI – TRG KALVARIJE 3:3 (2:3)

PRIJATELJI – NK JADRAN ŠTEFANEC 6:3
PRIJATELJI – NK PODTUREN 3:7
CEE-MARKOV TRADE – NK PODTUREN 4:1

NK JADRAN ŠTEFANEC - NK PODTUREN 2:9
PRIJATELJI - IZABRANI 0:6
V IZABRANI - NK JADRAN ŠTEFANEC 7:4
V CEE -Markov Trade - PRIJATELJI 6:2
V NK PODTUREN - TRG KALVARIJE 0:3


SENIORI
Skupina A:
1. PIZZERIA ŠUT 2 2 0 0 10:6 4 6
2. MIP WEYLAND 2 1 0 1 11:10 1 3
3. NK PODTUREN 2 1 0 1 5 4:1 3
4. KAFE ROK 2 0 0 2 4:10 -6 0
 
Rezultati utakmica:
MIP WEYLAND – KAFE ROK 8:4
NK PODTUREN – PIZZERIA ŠUT 3:4
NK PODTUREN – KAFE ROK 2:0
PIZZERIA ŠUT – MIP WEYLAND 6:3

SA KAFE ROK - PIZZERIJA ŠUT 3:5
SA MIP WEYLAND - NK PODTUREN 4:2

Skupina B:
CAFER BAR BARFLY 4 2 2 0 15:7 8 8
TRANSPORT MAJNIĆ 4 2 1 1 13:11 2 7
CENTAR M 3 1 1 1 11:11 0 4
ZEC d.o.o. 3 1 0 2 7:11 -4 3
BAJZOVI DVORI 4 1 0 3 10:16 -6 3
 
Rezultati utakmica
BAJZOVI DVORI – CAFE BAR BARFLY 1:5
BAJZOVI DVORI – ZEC d.o.o. 4:2
BAJZOVI DVORI – CENTAR M 4:6

CENTAR M – TRANSPORT MAJNIĆ 1:4
TRANSPORT MAJNIĆ – CAFE BAR BARFLY 3:3 (3:2)
TRANSPORT MAJNIĆ – ZED d.o.o 3:5
TRANSPORT MAJNIĆ – BAJZOVI DVORI 3:1

CAFER BAR BARFLY – CENTAR M 3:3 (2:3)
ZEC d.o.o. – CAFE BAR BARFLY 0:4

CENTAR M - ZEC 5:8
 
Skupina C:
1. OPG SRPAK 2 2 0 0 9:5 4 6
2. FC CROBOYS-CB SARA 2 1 1 0 4:3 1 4
3. AMSTERDAM 2 0 1 1 3:6 -3 1
4. INTER VILIČARI 2 0 0 2 5:7 -2 0
 
Rezultati utakmica:
INTER VILIČARI – OPG SRPAK 3:4
OPG SRPAK – AMSTERDAM 5:2
FC CROBOYS-CB SARA – AMSTERDAM – 1:1 (6:7)
FC CROBOYS-CB SARA – INTER VILIČARI 3:2
 
OPG SRPAK - FC CroBoys-CB Sara 3(3):3(4)
AMSTERDAM - INTER Viličari 5(3):5(2)

Skupina D:
1. TEAM SALE-PIZZA HIT 2 2 0 0 19:2 17 6
2. LEŠKO d.o.o. 2 2 0 0 19:6 11 6
3. CNC OBRADA 3 0 1 2 7:22 -15 1
4. PLAVI PEKLENICA 3 0 1 2 9:22 -13 1

Rezultati utakmica:
PLAVI PEKLANICA – LEŠKO d.o.o. 4:8
PLAVI PEKLENICA – CNC OBRADA 4:4 (1:2)
TEAM SALE PIZZA HIT – CNC OBRADA 9:1
TEAM SALE-PIZZA HIT – PLAVI PEKLENICA 10:1
CNC OBRADA – LEŠKO d.o.o. 2:9

LEŠKO - TEAM SALE-PIZZA HIT 2:3