39. Skokov memorijal: Rezultati malonogometnih utakmica

Petak, 12.07.2019.
39. Skokov memorijal: Rezultati malonogometnih utakmica
Rezultati malonogometnih utakmica 39. memorijala ing. Vladimira Skoka i turnira Med vlicama koji u Parku mladosti u Prelogu u organizaciji NK Mladost traje do 21. srpnja.

>> 39. Skokov memorijal: izvučene skupine seniora

Petak:
ČRNE VRANE – ČEKIČARI  3:0
CRNI ANĐELI – KANARINCI  1:1 p.2:1
GOSEČI AERODROM – ČAKOVEČKA  4:3
 
(odgođeno)
20:55 CHENESA BOYS – SOLARE  
21:30 OTOK - VATRENI CIRKOVLJAN 
22:05 STJEPANA RADIĆA – JUG  
22:40 SOLARE – OTOK  
23:15 MEČJE - STJEPANA RADIĆA 
 
Subota, 13. sprnja:
SPEKTAR - TRANSFERI  0:11
FORUM - BRALVERI  2:0
ČAKOVEC BOYS - FORUM  0:1
KAKINJA - CHENESA BOYS  0:3
JUG - GOSEČI AERODROM  4:1
VATRENI CIRKOVLJAN - SOLARE  0:7
OTOK - KAKINJA  7:2
GOSEČI AERODROM - MEČJE  1:0
ČAKOVEČKA - JUG  1:3
 
Nedjelja, 14. srpnja:
NK ČUKOVEC 77 – NK NAPRIJED 4:0
ČEKIČARI – FORUM  0:3
KANARINCI – TRANSFERI  0:10
MEČJE – ČAKOVEČKA  3:2
KAKINJA – VATRENI CIRKOVLJAN  2:0
JUG – MEČJE  4:1
CHENESA BOYS – OTOK  4:0
STJEPANA RADIĆA – GOSEČI AERODROM  2:2 (p.1:2)
VATRENI CIRKOVLJAN – CHENESA BOYS  0:3

Ponedjeljak, 15. srpnja:
BRALVERI - NK ČUKOVEC 77 SV. MARIJA  0:7
ČRNE VRANE - ČOVEC BOYS  1:0
FITNESS IN SLAVENAŠI - FORUM  4:0
CHENESA BOYS - SOLARE  2:6
OTOK - VATRENI CIRKOVLJAN  5:1
STJEPANA RADIĆA - JUG  2:1
SOLARE - OTOK 6:6 (p.4:5)
MEČJE - STJEPANA RADIĆA  1:3


Utorak, 16. srpnja:

NK ČUKOVEC 77 – FITNESS IN SLAVENAŠI  1:2
NK NAPRIJED – BRALVERI  2:1
CRNI ANĐELI – SPEKTAR  0:1
ČAKOVEČKA – STJEPANA RADIĆA  3:5
SOLARE – KAKINJA 5:2
KAVANA LOVAC JUNAJTED – GRADSKA ČEHOVEC  1:1 (p. 3:2)
MNK BELICA – UDRUGA MLADIH EFEKT  10:0
INTER. JAKŠIĆ&OPG SRPAK – KAVANA LOVAC JUNAJTED  0:2

Srijeda, 17. srpnja:

FITNESS IN SLAVENAŠI - NK NAPRIJED  10:0
FORUM - ČRNE VRANE  0:4
BRALVERI - FITNESS IN SLAVENAŠI  0:2
ECON - MNK BELICA  2:9
SOLARE - INTERIJERI JAKŠIĆ&OPG SRPAK  1:5
SERVIS MALEK - KAVANA LOVAC JUNAJTED  4:1
LEM-TOYA - ZVONAREK SISTEMI  2:6
GRADSKA ČEHOVEC - SOLARE  3:4

Četvrtak, 18. srpnja:

ČOVEC BOYS - ČEKIČARI  3:0
FORUM - NK ČUKOVEC 77  1:2
ZVONAREK SISTEMI - UDRUGA MLADIH EFEKT  9:1
GRADSKA ČEHOVEC - INTERIJERI JAKŠIĆ&OPG SRPAK  0:2
LEM-TOYA - ECON  4:2
INTERIJERI JAKŠIĆ&OPG SRPAK - SERVIS MALEK  3:2
ECON - ZVONAREK SISTEMI  1:7

Petak, 19. srpnja: 

NK NAPRIJED – FORUM  0:7
SPEKTAR – KANARINCI  1:1
TRANSFERI – CRNI ANĐELI  3:0  
½ FINALE MED VULICAMA: SOLARE - JUG  2:2 p.3:2
½ FINALE MED VULICAMA: STJEPANA RADIĆA - CHENESA BOYS  2:6
UDRUGA MLADIH EFEKT – LEM-TOYA  1:4
KAVANA LOVAC JUNAJTED – SOLARE  1:2
MED VULICAMA ZA 3. MJESTO: JUG - STJEPANA RADIĆA  5:1
MED VULICAMA FINALE: CHENESA BOYS - SOLARE  3:3 p. 2:3
 
Subota, 20. srpnja:
½  FINALE ML. PIONIRI: ČRNE VRANE - SPEKTAR  2:0
½ FINALE ML. PIONIRI: TRANSFERI - FORUM  7:3
½ FINALE ST. PIONIRI: NK ČUKOVEC 77 - FORUM  2:2 p.2:3
½ FINALE ST. PIONIRI: SLAVENAŠI – NK NAPRIJED  6:0
UDRUGA MLADIH EFEKT – ECON  6:2
SERVIS MALEK – GRADSKA ČEHOVEC  3:0
MNK BELICA – LEM-TOYA  6:0
SOLARE – SERVIS MALEK  3:4
ZVONAREK SISTEMI – MNK BELICA  3:1

Nedjelja, 21. srpnja:
19.30 ML. PIONIRI ZA 3. MJESTO: NK NAPRIJED - NK ČUKOVEC 77
19.55 ST. PIONIRI ZA 3. MJESTO: CB FORUM - SPEKTAR
20.20 SENIORI ½ FINALE: A1 – B2: ZVONAREK - SERVIS MALEK
21.05 SENIORI ½ FINALE: B1 – A2: INT.JAKŠIĆ&OPG SRPAK - MNK BELICA
21.40 ML. PIONIRI FINALE: FORUM - FITNESS INN SLAVENAŠI
22.10 ST. PIONIRI FINALE: ČRNE VRANE - TRANSFERI
22.40 SENIORI ZA 3. MJESTO
23.15 SENIORI FINALE

>>39. Skokov memorijal: Raspored malonogometnih utakmica