39. Skokov memorijal: Raspored malonogometnih utakmica

Petak, 12.07.2019.
39. Skokov memorijal: Raspored malonogometnih utakmica
zeljka@studiom.hr | U Parku mladosti u Prelogu večeras počinje 39. izdanje malonogometnog memorijala ing. Vladimira Skoka u Prelogu i Ljetne noći grada Preloga u organizaciji NK Mladost.
 
Prvi vikend otvaraju turnir 'Med vulicama' i memorijal u konkurenciji mlađih i starijih pionira, a u utorak počinje i turnir u konkurenciji seniora gdje su prijave moguće još do kraja vikenda. 

>> 39. Skokov memorijal: izvučene skupine seniora

Mlađi pioniri: Fitness in Slavenaši, Forum, NK Čukovec 77, NK Naprijed, Bralveri
 
Stariji pioniri:
Skupina A: Črne vrane, Čukovec Boys, Forum, Čekičari
Skupina B: Crni anđeli, Spektar, Transferi, Kanarinci
 
Med vulicama:
Skupina A: Kakinja, Chenesa Boys, Otok, Vatreni Cirkovljan, Solare
Skupina B: Mečje, Stjepana Radića, Goseči Aerodrom, Čakovečka, Jug

>> 39. Skokov memorijal: Rezultati malonogometnih utakmica


Petak:
19:30 ČRNE VRANE - ČEKIČARI
19:55 CRNI ANĐELI – KANARINCI
20:20 GOSEČI AERODROM – ČAKOVEČKA
20:55 CHENESA BOYS – SOLARE
21:30 OTOK – VATRENI CIRKOVLJAN
22:05 STJEPANA RADIĆA – JUG
22:40 SOLARE – OTOK
23:15 MEČJE – STJEPANA RADIĆA
 
Subota, 13.sprnja:
19:15 SPEKTAR – TRANSFERI
19:40 FORUM – BRALVERI
20:05 ČAKOVEC BOYS – FORUM
20:30 KAKINJA – CHENESA BOYS
21:05 JUG – GOSEČI AERODROM
21:40 VATRENI CIRKOVLJAN – SOLARE
22:15 OTOK – KAKINJA
22:50 GOSEČI AERODROM – MEČJE
23:30 ČAKOVEČKA  JUG
 
Nedjelja, 14. srpnja:
19:15 NK ČUKOVEC 77 – NK NAPRIJED
19:40 ČEKIČARI – FORUM
20:05 KANARINCI – TRANSFERI
20:30 MEČJE – ČAKOVEČKA
21:05 KAKINJA – VATRENI CIRKOVLJAN
21:40 JUG – MEČJE
22:15 CHENESA BOYS – OTOK
22:50 STJEPANA RADIĆA – GOSEČI AERODROM
23:30 VATRENI CIRKOVLJAN – CHENESA BOYS

Ponedjeljak, 15. srpnja:
19:30 BRALVERI - NK ČUKOVEC 77
19:55 ČRNE VRANE - ČOVEC BOYS
20:20 FITNESS IN SLAVENAŠI - FORUM
20:55 CHENESA BOYS - SOLARE
21:20 OTOK - VATRENI CIRKOVLJAN
21:50 STJEPANA RADIĆA - JUG
22:20 SOLARE - OTOK
22:50 MEČJE - STJEPANA RADIĆA

Utorak, 16. srpnja:
19.30 NK ČUKOVEC 77 – FITNESS IN SLAVENAŠI
19.55 NK NAPRIJED – BRALVERI
20.20 CRNI ANĐELI – SPEKTAR
20.45 ČAKOVEČKA – STJEPANA RADIĆA
21.10 SOLARE – KAKINJA
21.35 KAVANA LOVAC JUNAJTED – GRADSKA ČEHOVEC
22.10 MNK BELICA – UDRUGA MLADIH EFEKT
22.45 INTER. JAKŠIĆ&OPG SRPAK – KAVANA LOVAC JUNAJTED
 
Srijeda, 17.srpnja:
19.30 FITNESS IN SLAVENAŠI – NK NAPRIJED
19.55 FORUM – ČRNE VRANE
20.20 BRALVERI – FITNESS IN SLAVENAŠI
20.45 ECON – MNK BELICA
21.20 SOLARE – INTERIJERI JAKŠIĆ&OPG SRPAK
21.55 SERVIS MALEK – KAVANA LOVAC JUNAJTED
22.30 LEM-TOYA – ZVONAREK SISTEMI
23.05 GRADSKA ČEHOVEC – SOLARE
 
Četvrtak, 18. srpnja:
20.00 ČOVEC BOYS – ČEKIČARI
20.25 FORUM – NK ČUKOVEC 77
20.50 ZVONAREK SISTEMI – UDRUGA MLADIH EFEKT
21.25 GRADSKA ČEHOVEC – INTERIJERI JAKŠIĆ&OPG SRPAK
22.00 LEM-TOYA – ECON
22.35 INTERIJERI JAKŠIĆ&OPG SRPAK – SERVIS MALEK
23.10 ECON – ZVONAREK SISTEMI
 
Petak, 19. srpnja: 
19.15 NK NAPRIJED – FORUM
19.40 SPEKTAR – KANARINCI
20.05 TRANSFERI – CRNI ANĐELI
20.30 ½ FINALE MED VULICAMA: A1 – B2
21.05 ½ FINALE MED VULICAMA: B1 – A2
21.30 UDRUGA MLADIH EFEKT – LEM-TOYA
22.05 KAVANA LOVAC JUNAJTED – SOLARE
22.40 MED VULICAMA ZA 3. MJESTO
23.05 MED VULICAMA FINALE
 
Subota, 20. srpnja:
19.15 ½ FINALE ML. PIONIRI: 2 – 3
19.40 ½ FINALE ML. PIONIRI: 1 – 4
20.05 ½ FINALE ST. PIONIRI: A1 – B2
20.30 ½ FINALE ST. PIONIRI: B1 – A2
20.55 UDRUGA MLADIH EFEKT – ECON
21.30 SERVIS MALEK – GRADSKA ČEHOVEC
22.05 MNK BELICA – LEM-TOYA
22.40 SOLARE – SERVIS MALEK
23.15 ZVONAREK SISTEMI – MNK BELICA
 
Nedjelja, 21. srpnja:
19.30 ML. PIONIRI ZA 3. MJESTO
19.55 ST. PIONIRI ZA 3. MJESTO
20.20 SENIORI ½ FINALE: A1 – B2
21.05 SENIORI ½ FINALE: B1 – A2
21.40 ML. PIONIRI FINALE
22.10 ST. PIONIRI FINALE
22.40 SENIORI ZA 3. MJESTO
23.15 SENIORI FINALE