38. Skokov memorijal: Raspored malonogometnih utakmica

Ponedjeljak, 16.07.2018.
38. Skokov memorijal: Raspored malonogometnih utakmica
Deset ekipa borit će se za naslov pobjednika 38. malnogometnog memorijala ing- Vladimira Skoka u Prelogu koji se u Parku mladosti odvija u organizaciji NK Mladost Komet.

Nakon natjecanja po skupinama, knock-out fazu izborit će dvije prvoplasirane momčadi u skupinama.  
 
SKUPINA A: MALI DEČKI, STREET BAR, CB FORUM, KAPLJICA JUNAJTED, PODRAVSKE NOĆI/CB FENIX/MNK KLUB 75

SKUPINA B: BISTRO QUATTRO, SERVIS MALEK, MNK BELICA BAT, CHENESA BOYS, DVORŠČEKOV MOST
 
Utorak 17.7.
19.30 PINGVINI S MADAGASKARA – HARIBO 
19.55 RASPAD SISTEMA – KAPLJICA 
20.20 SPEKTAR – VATRENI ST. 
20.45 STARS – SUSJEDI 
21.10 KAPLJICA – PROPALI DEČKI 
21.35 PULLULO – PRILOČKI ORLOVI 
22.00 CB FORUM – KAPLJICA JUNAJTED 
22.35 CHENESA BOYS – MNK BELICA BAT 
23.10 KAPLJICA JUNAJTED – PODR. NOĆI/CB FENIX/MNK KLUB 75

Srijeda 18.7.
19:20 NK NAPRIJED – NK ČUKOVEC 77 
19:40 CB FORUM – VATRENI 
20:00 PRILOČKI ORLOVI – SPEKTAR 
20:25 HARIBO – SUSJEDI 
20:50 PINGVINI S MADAGASKARA – STARS 
21:15 DVORŠČEKOV MOST – MNK BELICA BAT 
22:45 BISTRO QUATTRO – CHENESA BOYS 
22:15 STREET BAR – PODR. NOĆI/CB FENIX/MNK KLUB 75 
22:45 BISTRO QUATTRO – SERVIS MALEK 
23:15 CB FORUM – MALI DEČKI

Četvrtak, 19.7.
19:20 NK PODRAVINA LUDBREG - PROPALI DEČKI
19:45 CB FORUM - NK NAPRIJED
20:05 VATRENI - NK ČUKOVEC 77
20:25 VATRENI ST. - PULLULO  
20:50 NK PODRAVINA LUDBREG - RASPAD SISTEMA
21:15 SUSJEDI - PINGVINI S MADAGASKARA
21:40 STREET BAR - CB FORUM
22:10 SERVIS MALEK - DVORŠČEKOV MOST
22:40 MALI DEČKI - STREET BAR
23:10 SERVIS MALEK - MNK BELICA BAT

Petak, 20.7.
19.20 NK NAPRIJED – VATRENI 
19.40 NK ČUKOVEC 77 – CB FORUM 
20.00 STARS – HARIBO 
20.25 KAPLJICA JUNAJTED – STREET BAR 
20.55 ½ FINALE MED VULICAMA: JUG – V. NAZORA 
21.20 ½ FINALE MED VULICAMA: SOLARE – KAKINJA 
21.45 CHENESA BOYS – DVORŠČEKOV MOST 
22.15 MALI DEČKI – KAPLJICA JUNAJTED 
22.45 MED VULICAMA ZA 3. MJESTO 
23.20. MED VULICAMA FINALE 

Subota, 21.7.
19.30 ML. PIONIRI POLUFINALE A1 – B2 
19.55 ST. PIONIRI POLUFINALE A1 – B2 
20.20 ML. PIONIRI POLUFINALE B1 – A2 
20.55 ST. PIONIRI POLUFINALE B1 – A2 
21:20 DVORŠČEKOV MOST – BISTRO QUATTRO&DEMA LOGISTIKA
21:50 PODR. NOĆI/CB FENIX/MNK KLUB 75 – CB FORUM
22:20 SERVIS MALEK – CHENESA BOYS
22:50 MNK BELICA BAT – BISTRO QUATTRO&DEMA LOGISTIKA
23:20 PODR. NOĆI/CB FENIX/MNK KLUB 75 – MALI DEČKI

Nedjelja, 22.7.
19.30 MLAĐI PIONIRI ZA 3. MJESTO 
19.55 STARIJI PIONIRI ZA 3. MJESTO 
20.20 POLUFINALE SENIORI A1 – B2 
21.00 POLUFINALE SENIORI B1 – A2 
21.40 MLAĐI PIONIRI FINALE 
22.10 STARIJI PIONIRI FINALE 
22.40 SENIORI ZA 3. MJESTO 
23.20 SENIORI FINALE

>>38. Skokov memorijal: Rezultati malonogometnih utakmica