2018-2019: Rezultati nogometnih utakmica 19. kola

Subota, 30.03.2019.
nogomet
Odigrani su subotnji susretu u međimurskim nogometnim ligama, kao i 4. NL skupina Čakovec-Varaždin. 

U petak su nogometaši Međimurja na svom terenu pobijedili BSK iz Bijelog Brda 1:0. Pobjednika je odlučio pogodak Igora Tkalčića u 72. minuti. S novim bodovima Međimurje se maknulo sa začelja ljestvice i sada je 11. s 19 bodova, koliko ispred ima i Hrvatski dragovoljac. Slijedi BSK sa 17, dok posljednji Solin ima 16 bodova.

>> 2018-2019: Raspored nogometnih utakmica 19. kola

U nastavku donosimo rezultate odigranih utakmica:

2.HNL 19. kolo:
Međimurje – BSK 1:0 (0:0)


4. nogometna liga skupina Čakovec-Varaždin, 19. kolo:

Subota:
Mladost Komet – Dinamo Domašinec  3:0
Varteks – Dubravka-Zagorac  5:0
Omladinac Novo Selo Rok – Sloga Čakovec  3:3
Rudar Mursko Središće – Međimurec 0:1

Nedjelja: 
Bednja – Jalžabet 
Novi Marof – Polet Sveti Martin na Muri
Nedeljanec – Podravina
Pušćine – Nedelišće
Bednja – Jalžabet
 
>> Bunc i Bukal složni nakon Dinama: Zaslužena tri boda

1. međimurska liga, 19. kolo:
 
Subota:
Sloboda (S) – Spartak  1:2
Podturen – Galeb  1:0
Hodošan – Graničar (K)  7:2
Dinamo (P) – Kraljevčan 38  6:0
Centrometal – Polet (P)  0:0
 
Nedjelja: 
Jedinstvo (GM) – BSK
Bratstvo (J) – Sloga (Š)
Trnava – Mladost (SM)
 

2. međimurska liga – skupina A, 19. kolo:

Nedjelja:
Mladost (D) – ČSK
Borac (DH) – Vidovčan
Croatia – Budućnost (P)
Borac PMP – Draškovec
Drava (DM) – Naprijed
Radnički – Jadran
Domladinac (DS) – Drava (K)
Mladost (I) – Dubravčan
 

2. međimurska liga – skupina B, 19. kolo:

Subota:
Sokol – Trnovec  0:2
Bratstvo (SV) – Mali Mihaljevec  2:1 

Nedjelja:
Strahoninec – Budućnost (M)
Mura – Plavi
Sloboda (M) – Hajduk (Š)
Jedinstvo (NSD) – Hajduk (B)
Omladinac (M) - Pobjeda

 
3. međimurska liga,  15. kolo:

Nedjelja:
Donji Koncovčak – Venera PMP
Parag – Međimurje-Čakovec
Otok – Zasadbreg 77
Dinamo (Ž) – Vučetinec
Graničar (N) – Bratstvo (P)
Zebanec 1986 – Mladost (S)
Dubrava – Napredak